Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní online představení herního smartphonu ASUS ROG Phone 3

Sledujte dnešní online představení herního smartphonu ASUS ROG Phone 3

Společnost ASUS dnes v 17:00 našeho času představí novou generaci herního smartphonu ROG Phone 3. Celou akci budete moci sledovat online na webových stránkách výrobce. Letošní novinka bude vypadat velmi podobně, jako jeho „starší brácha“. Jak je u herních telefonů obvyklé, nebude se jednat o zařízení určené do náprsní kapsy obleku vysoce postaveného manažera, ale o zařízení pro mladého pařmena, který ocení futuristické linky obohacené o elegantní světelné efekty.

asus rog phone 3
ASUS ROG Phone 3 na uniklém renderu. Oproti svému předchůdci se po stránce designu příliš neliší. Pod kapotou ale ukrývá masivní hardwarovou výbavu.

Úhlopříčka displeje zůstane 6,59 palce, stejně tak se nebudou měnit fyzické rozměry telefonu (pravděpodobně kvůli zachování kompatibility se současným příslušenstvím pro druhou generaci). Uvnitř ROG Phone 3 bude tikat čerstvě představený čipset Qualcomm Snapdragon 865+ doplnění masivní kapacitou operační paměti RAM i velkým interním úložištěm. Energii dodá akumulátor s kapacitou 6 000 mAh a chybět nemá ani rychlé nabíjení.

Přečtěte si takérecenze Nubia RedMagic 5G: stvořena pro hráče

Naše redakce už má ROG Phone 3 k dispozici a po 17. hodině se na SMARTMania.cz můžete těšit na podrobnou recenzi tohoto modelu včetně videopohledu. Do té doby vám ale žádné další detaily odhalovat nemůžeme a spokojit se tak musíte pouze s těmi specifikacemi, které už v minulosti unikly na internet :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Budu sledovat a těším se na recenzi.

  2. Vidim dobre a opravdu nema zadny dementni vyrez?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).