Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (3. 6. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést tipy na jejich výhodné získání.

Dnešní výběr aplikací a her je opět nabitý celou řadou zajímavých titulů, od povedených adaptací deskových her přes skvělé hry inspirované japonskými RPG až po netradiční adventury s oddechovým tempem. Na své si ale přijdou také častí cestovatelé letadly nebo ti, kteří nikdy nemohou na parkovišti najít své auto.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Tower of Fortune 3

Titulů sázejících na pixelartovou stylizaci není nikdy dost. Premisou RPG hry Tower of Fortune 3 je cesta do nitra legendární věže, na jejímž vrcholu se pravděpodobně nachází samotné nebe. Pro vašeho hrdinu ale cesta na nebesa není hlavním hnacím motorem, tím je totiž chuť vrátit se po dvou předchozích výpravách konečně domů. Splníte mu jeho přání? Původní cena byla 75 korun.

‎Tower of Fortune 3
‎Tower of Fortune 3
Autor: Game Stew
Cena: 49,00 Kč+
  • ‎Tower of Fortune 3 Screenshot
  • ‎Tower of Fortune 3 Screenshot
  • ‎Tower of Fortune 3 Screenshot
  • ‎Tower of Fortune 3 Screenshot
  • ‎Tower of Fortune 3 Screenshot
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku