Domů » Bleskovky » Skvělá zpráva pro majitele ASUSu ZenFone 6: můžete testovat betu Androidu 11

Skvělá zpráva pro majitele ASUSu ZenFone 6: můžete testovat betu Androidu 11

Google v minulém týdnu vypustil do světa finální kód systému Android 11 a okamžitě nového zeleného robota uvolnil pro smartphony Google Pixel. Systém se rovněž v rámci beta verze dostal na telefony jiných značek, k nim se nyní přidává ASUS se svou loňskou vlajkovou lodí ZenFone 6 (recenze).

asus zenfone 6 10

Nový Android 11 pro ZenFone 6 doprovází nadstavba ZenUI, která má dostat mírně upravený design a několik změn pro zvýšení čistoty systému – odstraněn byl skenovací modul Avast a funkce Private Listening a ZenUI Help. V systému nově nenajdete ani vlastní balíčky ikon, naopak přibyla možnost udržovat Bluetooth spojení aktivované i v režimu letadlo a podpora ovládání gesty v launcherech třetích stran.

zenui

Beta verze vyžaduje stažení 1,4GB balíčku, kdy ASUS vydá ostrou verzi, zatím nevíme.

Asus ZenFone 6: útok na špičku s výklopným fotoaparátem (recenze CZ)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).