Domů » Bleskovky » Skvělá česká hra Machinarium nově také pro Android

Skvělá česká hra Machinarium nově také pro Android

Na Google Play se konečně objevila dlouho očekávaná česká point-and-click adventura od společnosti Amanita Design, která už v minulosti slavila obrovský úspěch na systémech Windows, Mac OS X a Linux; později se objevila také verze pro iPad. Machinarium je opravdu originální počin a kdo jste už tenhle titul hráli, určitě mi dáte za pravdu. Grafická stránka hry je naprosto perfektní zejména díky ručně kresleným scénám. V roli sympatického robota budete řešit zapeklité úkoly, hádanky a všemožné puzzly.

 

Pokud vás podobné tituly baví, určitě by Machinarium ve vašem zařízení s Androidem nemělo chybět. Autoři pro hry doporučují používat tablety s rozlišením displeje 1024 x 600 px nebo 1280 x 800 px, a případně smartphony s HD displejem (720 x 1280 px). Plná verze stojí příjemných 78 Kč a najdete ji na Google Play.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments