Domů » Bleskovky » Škoda ENYAQ dnes bude oficiálně představena. Být u toho můžete i vy

Škoda ENYAQ dnes bude oficiálně představena. Být u toho můžete i vy

Světová premiéra nového modelu Škoda ENYAQ iV se uskuteční již dnes a to hned dvojí formou: současně s představením svého prvního čistě elektrického SUV v Praze nabídne automobilka poprvé také nově koncipovaný virtuální formát pro všechny fanoušky značky Škoda.

Zúčastnit se ho může každý. Před živým přenosem prezentace modelu a po něm se budou moci pohybovat po virtuálním pavilonu Škoda. V digitálním showroomu bude možné si ze všech úhlů prohlédnout nejprve studii Škoda VISION iV a později i vůz Škoda ENYAQ iV.

Stejně jako hosté prezentace v Praze se i návštěvníci digitálního eventu mohou dle vlastního uvážení rozhodnout, v jakém pořadí si jednotlivé části prohlédnou. Výjimkou je pouze livestream, přenášený od 19:00 hodin. Návštěvníci na něj budou upozornění minutu před jeho začátkem. Virtuální pavilon bude přístupný už 20 minut před prezentací a prohlédnout si ho bude možné i dvě hodiny po akci. Celou akci můžete sledovat zde.

Patrik Svatoš

Redaktor automobilové sekce, který má rád technologie, auta, fandí Olympique Marseille a nedokáže žít bez kofeinu.

10 komentářů

 1. Jaroslav Hronek

  Skica od Škodovky je vždy opravdu hezká, ale to, co vyjede při výrobě, to s tím nemá nic společného. Krabice plná zlomů a hran na sebe nenavazujících. Kromě Superbu jsou všechny modely divné.

  • Ještě bych k tomu připojil oktávu. Je vidět, že design Vision D (a jeho pokračování) byl „šitý“ HODNĚ na míru, takže na jiných vozech vypadá, slušně řečeno, fakt divně.

  • Jaroslav Hronek

   Já už ho potkal na dálnici v Boleslavi a s tím obrázkem má pramálo společného.

  • Nehledě na to, že to, co jsi viděl v Boleslavi je maskovaný model, který má jiné prvky, než finální výrobek.

  • Jako u každé automobilky se skica neshoduje s finálním výrobkem. Ani nemůže. Že na ni nemáte neznamená, že jsou všechny divné.

  • Je zajímavé jak každý kdo projeví nějaký negativní názor, hned se najde nějaký *** co musí napsat „když na to nemáš tak je to hned hnusný, co?“
   To vás třeba nenapadlo že to nemá s financemi nic společného, ale jen se to někomu zkrátka a jednoduše nelíbí?

 2. To vypadá, jako nějaké futuristické vozítko z nějaké hry 😂 Kde to má kulomety? 😂

  • To jo🤣 Klasicky zatazitelne pod předními a zadními světlý, jako to bývalo u Favoritu😁🤣

 3. Zapšklej Dědek

  Ať už jednou realita odpovídá skice.Takových odvážných obrázků už jsem viděl.

 4. Leaklo to dnes v 9
  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).