Skládací Honor Magic V půjde po krku Samsungu, dočkáme se již brzy

honor magic v 1

Ohebné telefony už dávno nejsou hudbou budoucnosti, ale žhavou realitou, jak ostatně dokazuje Samsung a jeho Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Ostatní výrobci nechtějí zůstat pozadu, což platí také o čínském Honoru, který nedávno povstal z popela a snaží se znovu na trhu dobýt své pozice, o které přišel vinou embarga ze strany Spojených států.

O ohebném telefonu od Honoru, interně pojmenovaném jako Magic X, který má dorazit ve 4. kvartálu letošního roku, se spekulovalo již dříve a nyní se zdá, že tyto informace nebyly daleko od pravdy. Honor totiž oficiálně potvrdil ohebný telefon s názvem Magic V, byť na jakékoli podrobnosti je čínská značka prozatím skoupá.

honor magic v teaser

Honor se také netají tím, že plánuje vyrobit chytrý telefon s nejnovějším čipsetem Snapdragon 8 Gen 1. Jestli touto novinkou bude osazen právě ohebný smartphone Magic V, není pro tuto chvíli jasné. Více se o Honoru Magic V budeme pravděpodobně dozvídat v následujících dnech, ať už skrze úniky, či z oficiálních komunikačních kanálů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku