Domů » Bleskovky » Sharp potvrzuje: příští rok budeme v Evropě prodávat smartphony

Sharp potvrzuje: příští rok budeme v Evropě prodávat smartphony

Společnosti Sharp se ve světě smartphonů věnujeme spíše okrajově, neboť své smartphony prodává pouze na asijském trhu a k nám je nikdo nedováží. Občas se ale v nabídce japonského výrobce objeví zajímavý model, který stojí za zmínku, například nedávno představený Aquos S2 s bezrámečkovým designem (více informací).

Máme proto velkou radost z oznámení, které učinil šéf Sharpu Jeng-Wu Tai na tiskové události v rámci veletrhu IFA v Berlíně – příští rok na veletrhu MWC budou představeny první smartphony Sharp pro evropský trh. S prvními telefony Sharp na pultech obchodů se tak můžeme setkat už v druhém kvartále příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Samsung & Iphone & Essential Phone :D :D

  2. Sharp bolí vždy dalej ako ostatní, to chce povedat snad si nemyslíš že esencial emental nieco vymyslel hahahah, Alebo iphon nieco nového donesie, jedině samsung nieco spravil

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).