Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Sen všech selfie maniaků: fotoaparát v LG G6 nabídne nebývale široký úhel záběru

Sen všech selfie maniaků: fotoaparát v LG G6 nabídne nebývale široký úhel záběru

Přestože do oficiální premiéry modelu LG G6 zbývá ještě několik dní, samotný výrobce a další zdroje nás pravidelně zásobují střípky informací o hardwarové výbavě. Nově se do éteru dostala zpráva, která se točí kolem fotografických schopností. Zatímco o existenci duálního fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx víme již delší dobu, nejčerstvější informace poodhalují jeho další vlastnosti.  Zástupci LG na domácím korejském blogu před několika hodinami potvrdili, že hlavní fotoaparát “gé-šestky” nabídne úhel záběru 125°, respektive 100° v případě selfie kamerky.

g6_camera

Z této informace není složité odhadnout, na jakou notu se LG rozhodne hrát v letošním roce. Duální optika najde využití při tvorbě 360° fotografií a hrátkách s hloubkou ostrosti. V neposlední řadě máme počítat s nativní podporou pro pořizování GIFů a snímků s přizpůsobeným poměrem stran pro pohodlnější sdílení na Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=a3wm_SCLtgo

Důraz na fotoaparát podtrhuje nedávno publikované video, kde uživatelé LG nahlas přemýšlí o funkcích, které považují za důležité

Co se týče hardwarových specifikací, s jistotou lze očekávat čipset Snapdragon 821, 4GB operační paměť, Quad DAC převodník, 5,7palcový Quad HD displej s poměrem stran 18:9 a čtečku otisků umístěnou na zadní straně.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel