Domů » Bleskovky » Šéf Huawei vyfocen s tajemným telefonem. Jde o model P9?

Šéf Huawei vyfocen s tajemným telefonem. Jde o model P9?

Už v říjnu loňského roku se objevily první informace týkající se budoucí vlajkové lodi společnosti Huawei. Od této doby se poměrně často objevovala zpráva, že by se tento model mohl dočkat duálního fotoaparátu.

Nyní na internetu koluje fotografie, na které šéf Huawei Richard Yu používá dosud neznámý telefon. Vzhledem k tomu, že smartphone na fotografii disponuje duálním fotoaparátem, je téměř jisté, že se jedná o model P9.

Huawei si připravil tiskovou konferenci na 6.dubna v Londýně, a právě zde by „pé-devítka“ měla být představena a naše redakce u toho samozřejmě nebude chybět. Tvrzení, že na pořízené fotografii je opravdu model P9, lze také doložit tím, že na pozvánkách na tuto prezentaci je hashtag #oo. Ten by mohl naznačovat právě přítomnost duálního fotoaparátu.

Huawei_P9_3

Starší zprávy naznačují, že bychom se mohli dočkat až čtyř variant modelu P9, byť původně se spekulovalo o třech. Huawei P9 Lite by měl mít ve výbavě 5 palcový displej, Snapdragon 650, 2GB RAM a 16GB úložiště; jeho celkové rozměry by měly být 146,8 x 72,5 x 7,6 mm. Klasická P9 by měla disponovat displejem s úhlopříčkou 5,2 palců, 3GB RAM a 32GB úložištěm.

LEAK: Huawei P9 Lite by @OnLeaks

Pokud je vám 5,2 palců málo, Huawei by měl také představit speciální, rozšířenou verzi modelu P9, který by měl mít displej o velikosti 5,8 palce, 4GB RAM a 64GB paměť. Na své si přijdou i zákazníci, kteří chtějí opravdového obra. Model P9 Max by měl mít ve výbavě enormní 6,8palcový panel, 4GB RAM a 64 nebo 128GB úložiště.

Marek Smékal

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments