Domů » Bleskovky » Šéf Applu chce bojovat proti únikům informací, zní z interního e-mailu zaměstnancům

Šéf Applu chce bojovat proti únikům informací, zní z interního e-mailu zaměstnancům

Úniky informací v poslední době čím dál tím více trápí velké korporace. Ať už jde o Samsung, Google či Apple, o chystaných produktech a službách se často dozvídáme mnohem dříve, než je naplánováno oficiální představení. Technologickým gigantům se úniky informací pochopitelně nelíbí a snaží se proti nim bojovat.

Šéf Applu Tim Cook má už dost neustálých úniků informací

Jedním z nejvýraznějších bojovníků proti únikům informací je Apple. Jeho generální ředitel Tim Cook rozeslal svým zaměstnancům e-mail, ve kterém píše, že „společnost dělá vše, co je v jejích možnostech, aby odhalila ty, kteří se na únicích informací podílejí“. Dále nezapomněl poznamenat, že „zaměstnanci, kteří utajované informace vynášejí, nejsou součástí Applu“.

Z Applu uniká také interní e-mailová komunikace

O tom, že Apple má s úniky informací potíže, není pochyb. Ostatně také obsah tohoto e-mailu zaměstnancům měl zůstat veřejnosti utajen. Ostrou reakci Cooka vyvolal únik informací ze setkání se zaměstnanci ze 17. září. Na něm přišlo na přetřes pravidelné testování neočkovaných zaměstnanců či vyjádření radosti z vítězství Applu nad firmou Epic.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

9 komentářů

 1. tak jeho starosti a Rotschildovy penize bych fakt chtel mit.

 2. @Steve Jobs

  no… ja uz nic dokazovat nikomu nemusim…. co jsem chtel to jsem dokazal. Ted si hodlam uzivat volna, konicku a rodiny.

 3. Osobně proti únikům bojuji tím, že se jim vyhýbám. Zvláště v období před prezentací novinek. Chci být překvapen. Tajemství má svoje kouzlo.

  • Tak oni chtějí bojovat proti únikům informací a první co se stane je, že unikne interní e-mail informující o boji proti úniků informací. 😂 No evidentně jim to moc nejde. 😂

 4. Pobavilo, Izzi.

 5. marastudna 50

  At se hlavně stará o to,že Jejich vrcholné modely,Nejsou schopny fotit Makro snímky,to je ostuda!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).