Domů » Bleskovky » Sedmiletý chlapec skončil v nemocnici. Spolkl sluchátko AirPod

Sedmiletý chlapec skončil v nemocnici. Spolkl sluchátko AirPod

Že jsou AirPody velmi oblíbená bezdrátová sluchátka, je jasná věc, a nikdo z výrobců nemá nakročeno Applu vzít tento titul. Jedním z důvodů jejich obliby jsou malé rozměry, které se však nedávno ukázaly jako nevýhoda. Sedmiletý chlapec z Ameriky je totiž dostal na Vánoce jako dárek a při hraní si s nimi o jedno sluchátko přišel. Podle rentgenu skončilo po spolknutí sluchátko v žaludku chlapce.

Airpods chlapec spolknuti
Na vyšetření se zjistilo, že chlapec skutečně sluchátko spolkl. Ven z těla se dostane přirozenou cestou.

Matka dítěte samozřejmě neprodleně odvezla syna na pohotovost, kde rentgen prokázal, že sluchátko se skutečně nachází v žaludku. Doktor byl z události zmatený i přes to, že se za svou kariéru jistě setkal s případy spolknutí mnoha jiných věcí, s takovou konkrétní situací ještě do styku nepřišel.

Otazník visel taky nad tím, jak dostat AirPods ven z těla. Doktor matku i jejího syna uklidnil, že sluchátko vyjde ven přirozenou cestou. Do té doby nechce chlapec chodit blízko ke svému telefonu. Zřejmě kvůli tomu, aby se sluchátko nepřipojilo a nezačalo hrát písničky. Otázkou zůstává, zda se takové příslušenství, jako jsou AirPods, hodí do rukou sedmiletého dítěte. Bez ohledu na to si dávejte na své bezdrátová sluchátka pozor, protože děti nejsou jediné, komu se to může stát.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments