Domů » Bleskovky » Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec

Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec

Nezvyklé a poměrně kuriózní překvapení čekalo při probuzení Tchajwance Bena Hsu. Večer usínal při poslechu své oblíbené hudby se sluchátky Apple AirPods, nicméně když se ráno vzbudil, zjistil, že jedno sluchátko chybí. Po prohledání postele se rozhodl vyzkoušet funkci pro vyhledávání ztracených AirPodů, které na sebe okamžitě upozornily zvukem.

Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec
Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec :-)

Ben ale nebyl schopný rozpoznat, odkud zvuk vychází, ale následně mu došlo, že se zvuk line rovnou z jeho břicha. Nešťastníkovi se během spánku nějakým způsobem podařilo sluchátko spolknout. Ben se tedy rozhodl ihned zamířit do nemocnice, kde mu lékaři po rentgenu potvrdili, že se jedno sluchátko AirPod skutečně nachází v jeho břiše.

airpod sluchatko

Celý příběh má naštěstí dobrý konec, a to nejen pro Bena, ale i pro sluchátko samotné. On sám k žádné újmě na zdraví nepřišel a sluchátko druhý den vyloučil přirozenou cestou. Největším překvapením ale bylo, že sluchátko po celé cestě lidským tělem bylo stále funkční a zbývalo mu ještě 41 procent baterie.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments