Domů » Bleskovky » Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec

Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec

Nezvyklé a poměrně kuriózní překvapení čekalo při probuzení Tchajwance Bena Hsu. Večer usínal při poslechu své oblíbené hudby se sluchátky Apple AirPods, nicméně když se ráno vzbudil, zjistil, že jedno sluchátko chybí. Po prohledání postele se rozhodl vyzkoušet funkci pro vyhledávání ztracených AirPodů, které na sebe okamžitě upozornily zvukem.

Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec
Muž ve spánku spolknul sluchátko AirPod. Příběh má překvapivý konec :-)

Ben ale nebyl schopný rozpoznat, odkud zvuk vychází, ale následně mu došlo, že se zvuk line rovnou z jeho břicha. Nešťastníkovi se během spánku nějakým způsobem podařilo sluchátko spolknout. Ben se tedy rozhodl ihned zamířit do nemocnice, kde mu lékaři po rentgenu potvrdili, že se jedno sluchátko AirPod skutečně nachází v jeho břiše.

airpod sluchatko

Celý příběh má naštěstí dobrý konec, a to nejen pro Bena, ale i pro sluchátko samotné. On sám k žádné újmě na zdraví nepřišel a sluchátko druhý den vyloučil přirozenou cestou. Největším překvapením ale bylo, že sluchátko po celé cestě lidským tělem bylo stále funkční a zbývalo mu ještě 41 procent baterie.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

  1. Tak hlavně, že se sluchátku nic nestalo. Čínské krámy by se v těle ihned rozpustili.

  2. Jo jo, příběh měl šťastný konec… A od té doby, milé děti, bylo ve sluchátku ho*no slyšet… :-D

  3. Nevím, ale nečekaný to není. Já to čekal hned po přečtení titulku. A kluk je šťastnej, že si může strkat hovno do ucha. A pak nejlépe kámošovi když si bude chtít půjčit jedno řekne „Počkej, vem si levý, to je takový lepší“ :-)

  4. Hrají stejně na ho*no jako před tím?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).