Seaquest Comeback: Akční hra pro smartphone telefony

LogoRemaku pro smartphone telefony se dočkala i velmi populární hra z počítače Atari 2600 s názvem Seaquest. Její Windows Mobile verze s podtitulem Comeback přenese hráče do ponorky hluboko pod hladinu, kde se budete muset postavit tváří v tvář spoustě nepřátel, kteří by vás raději viděli zničeného na dně oceánu.

Během plavby budete kromě ničení nepřátel mít možnost zachraňovat potápěče, za které získáte bonusové body. Pokud do ponorky dostanete 5 potápěčů, je potřeba se s nimi vynořit nad hladinu a bonus je váš. Jak jsem již zmínil, ve hře se setkáte se spoustou nepřátel, jakými jsou například žraloci, nepřátelské ponorky nebo velcí bossové. Během plavby můžete vaše zbraně vylepšovat díky power-upům. Obtížnost hry není zrovna nejlehčí, a proto vám zejména ze začátku bude chvíli trvat, než se s hrou lépe seznámíte.

Demoverzi pro smartphone telefony stahujte z naší Download sekce. Plná verze je k dispozici na serveru Smartphone.net za 9$.

Screenshoty ze hry
1 2

Jak si výrobci hry představují hraní :-)
:-)

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku