Domů » Bleskovky » Jak se budou jmenovat letošní iPhony? Možná úplně jinak, než jsme mysleli

Jak se budou jmenovat letošní iPhony? Možná úplně jinak, než jsme mysleli

Apple v tomto týdnu konečně oficiálně prozradil, kdy představí letošní iPhony, stane se tak 12. září v novém kruhovém sídle v Cupertinu (více informací). Očekávány jsou celkem tři modely, řadoví pokračovatelé loňských modelů iPhone 7 a 7 Plus, a poté zbrusu nový výroční iPhone s bezrámečkovým designem. Dosud se o těchto telefonech hovořilo jako o iPhonech 7s, 7s Plus a 8 (případně X), nakonec se však zřejmě budou jmenovat jinak.

Na berlínském veletrhu IFA byla k vidění spousta výrobců příslušenství, kteří již byli se svými kryty na nové iPhony připraveni. Někteří měli dokonce ke svým obalům připraveny krabičky s názvy, a to na základě informací z továren z čínského Shenzenu. A jak se tedy podle výrobců příslušenství budou nové iPhony jmenovat?

  • iPhone 8
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone Edition
  • iPhone X (s tímto názvem přišel @evleaks)

Nutno podotknout, že název iPhone Edition naznačil spolehlivý web MacOtakara již letos v březnu, překvapením je však přeskočení očekáváné řady 7s. Je však možné, že se 12. září dočkáme překvapení a úplně jiných jmen, ve hře je také označení iPhone X.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).