Domů » Bleskovky » Apple potvrzuje: nové iPhony budou představeny 12. září v novém kampusu

Apple potvrzuje: nové iPhony budou představeny 12. září v novém kampusu

Počátkem tohoto týdne prozradilo několik zdrojů, že příští tisková konference Apple se bude konat 12. září, zbývalo tedy tento údaj pouze oficiálně potvrdit. To Apple učinil před malou chvílí přímo na svých webových stránkách.

Akce nazvaná Apple Special Event se odehraje v 18:00 našeho času a vůbec poprvé se bude konat v novém sídle Apple Park, konkrétně v auditoriu pojmenovaném po zakladateli firmy, Stevu Jobsovi. Hlavní hvězdou keynote bude zbrusu nový výroční iPhone, dorazit by měli ale i řadoví pokračovatelé loňských modelů 7 a 7 Plus. Kromě toho je očekávána nová Apple TV s podporou 4K obsahu a HDR, dojít by mohlo i na třetí generaci hodinek Apple Watch s integrovanou LTE konektivitou.

Apple bude tradičně akci streamovat na svých stránkách, přímý přenos bude možné naladit na drtivé většině jablečných zařízení, případně na prohlížeči Microsoft Edge ve Windows 10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments