SDIO TV karta pro PocketPC !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

SDIO TVPokud patříte mezi televizní maniaky, máme pro vás řešení od společnosti EOps Technology, která připravila TV tuner do SD slotu vašeho PPC. Tento TV tuner podporuje signál analogové televize standardů PAL a NTSC, sledování televize si tak můžete užít i v ČR (PAL). Majitelé smartphonů s SD slotem mají ovšem smůlu, TV tuner funguje pouze s PocketPC.

Jistě potěší, že k TV tuneru dostanete stereo sluchátka a stojánek pro podepření vašeho PPC. Nemusíte tak zařízení držet v ruce, ale klidně si jej můžete položit na stůl a sledovat televizní vysílání. Sluchátka se nezasunují do audio výstupu vašeho PPC, ale přímo do stojánku. Součástí balení bude také 1200mAh baterie, která vydrží 2,5hodiny sledování TV. SD tuner bude k dispozici v průběhu měsíce března. Cena zatím nebyla stanovena.

Pokud vás zajímá, jak vypadá sledování TV v reálu, stáhněte si od nás 5MB video, na kterém je zachyceno TV vysílání na MDA Compactu. Video je ve formátu MP4.

Parametry:
TV Tuner:
Sony super mini TV
Podporované standardy: PAL-I, PAL-D/K, PAL-B/G, PAL-D (Čína), NTSC-M (USA), NTSC-M (Japonsko), analogové TV pásma od VHF po UHF (od 43.25 do 863.25MHz)
Podporované OS: Windows Mobile 2002, 2003/SE, 5.0
Audio výstup: Stereo sluchátka (budou součástí balení)
Napájení: Můžete použít 1200mAh baterii, napájení přes USB nebo DC zdroj (ten nebude součástí balení)
Výdrž baterie: 2,5hodiny

MDA Compact

Další informace naleznete na webu výrobce.
Zdroj: MSmobiles

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku