SDIO TV karta pro PocketPC !

SDIO TVPokud patříte mezi televizní maniaky, máme pro vás řešení od společnosti EOps Technology, která připravila TV tuner do SD slotu vašeho PPC. Tento TV tuner podporuje signál analogové televize standardů PAL a NTSC, sledování televize si tak můžete užít i v ČR (PAL). Majitelé smartphonů s SD slotem mají ovšem smůlu, TV tuner funguje pouze s PocketPC.

Jistě potěší, že k TV tuneru dostanete stereo sluchátka a stojánek pro podepření vašeho PPC. Nemusíte tak zařízení držet v ruce, ale klidně si jej můžete položit na stůl a sledovat televizní vysílání. Sluchátka se nezasunují do audio výstupu vašeho PPC, ale přímo do stojánku. Součástí balení bude také 1200mAh baterie, která vydrží 2,5hodiny sledování TV. SD tuner bude k dispozici v průběhu měsíce března. Cena zatím nebyla stanovena.

Pokud vás zajímá, jak vypadá sledování TV v reálu, stáhněte si od nás 5MB video, na kterém je zachyceno TV vysílání na MDA Compactu. Video je ve formátu MP4.

Parametry:
TV Tuner:
Sony super mini TV
Podporované standardy: PAL-I, PAL-D/K, PAL-B/G, PAL-D (Čína), NTSC-M (USA), NTSC-M (Japonsko), analogové TV pásma od VHF po UHF (od 43.25 do 863.25MHz)
Podporované OS: Windows Mobile 2002, 2003/SE, 5.0
Audio výstup: Stereo sluchátka (budou součástí balení)
Napájení: Můžete použít 1200mAh baterii, napájení přes USB nebo DC zdroj (ten nebude součástí balení)
Výdrž baterie: 2,5hodiny

MDA Compact

Další informace naleznete na webu výrobce.
Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. wenca (neregistrovaný)

  a zrovna jsem prodal mda compact

 2. Kato (neregistrovaný)

  No tak to je opravdu velmi pekne reseni. Jenom by me zajimaly dve veci – podpora WM5 a cena. A prave ta cena bude podle me asi primo astronomicka :(

 3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Jak jsem již psal, cena zatím nebyla stanovena (a raději si netroufám odhadnout ).
  Výrobce udává, že je tato SDIO TV karta plně kompatibilní s WM5.0 – viz Parametry

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Asi ano… prave o tomhle TV tuneru uvazuji (pokud nebude nejaka premrstena cena) a zaroven uvazuji i o Variu Takze cemu ted dat prednost zustat s MDA2 a TV tunerem nebo Vario

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel