Sledujte nás na YouTube

Screen Capturer: Snadné pořizování screenshotů na WP

Pokud máte odemčený telefon se systémem Windows Phone, mohla by se vám hodit utilita Screen Capturer, která se objevila na Xda-developers a aktuálně je k dispozici ve verzi 3.0. Program dokáže po nainstalování do telefonu pořizovat screenshoty obrazovek, stačí pouze stisknout klávesu spouště fotoaparátu a snímek se uloží. Instalační xap soubor si můžete stáhnout z našeho fóra. V aktuální verzi není ještě možné pořizovat obrázky z her, ale autoři už pracují na nové verzi, která by tento neduh měla vyřešit.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *