Domů » Bleskovky » Samsung zastavil aktualizaci Galaxy S8 a S8+ na Oreo. Víme proč (oživeno)

Samsung zastavil aktualizaci Galaxy S8 a S8+ na Oreo. Víme proč (oživeno)

Majitelé smartphonů Samsung Galaxy S8 a S8+ čekají na Android Oreo skutečně dlouho, a zdá se, že si ještě počkají. Jihokorejská firma začala vypouštět OTA aktualizaci ve vybraných zemích v minulém týdnu, a zároveň umístila obrazy instalací na svůj server. Update byl však nyní pozastaven a soubory ze stránek Samsungu odstraněny.

Zatím není jasné, proč Samsung update stáhl, zřejmě v něm byla na poslední chvíli nalezena chyba. Ti, co si již aktualizaci stihli stáhnout, ji mohou používat i nadále, ostatní si budou muset počkat na novou verzi firmwaru, na kterém Samsung podle serveru SamMobile již intenzivně pracuje.

Recenze Samsung Galaxy S8: výkladní skříň výrobce

Aktualizováno 15. 2.

Samsung prozradil důvody, proč byla aktualizace smartphonů Galaxy S8 a S8+ stažena – údajně byly hlášeny neodůvodněné restarty zařízení. Nyní probíhá interní vyšetřování a vyhledávání problému, aby bylo možné update obnovit tak nejrychleji, jak jen to bude možné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments