Domů » Bleskovky » Řada Galaxy S21 nebude jedinou novinkou, kterou Samsung v lednu představí. Co nás ještě čeká?

Řada Galaxy S21 nebude jedinou novinkou, kterou Samsung v lednu představí. Co nás ještě čeká?

Už delší dobu víme, že Samsung představení nové řady telefonů Galaxy S21 posunul o více než měsíc dopředu. Namísto tradičního února se nových zařízení dočkáme už v lednu. Nyní to ale vypadá, že kromě telefonů bude představen také nový model sluchátek.

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+

Půjde již o čtvrtý model true-wireless sluchátek od Samsungu. Jejich modelové označení zatím zůstává v tajnosti, ale proslýchá se, že by se měly jmenovat Galaxy Buds Pro (číslo modelu SM-R190). Vzhledově se budou sluchátka podobat modelům Galaxy Buds a Buds+, nicméně konečně nabídnou funkci aktivního potlačení hluku (ANC). S touto technologií Samsung poprvé přišel u sluchátek Galaxy Buds Live.

U nových sluchátek nebude chybět ani funkce Ambient Sound, která digitálně propouští okolní zvuky v případě, že je potřebujete slyšet, ale zároveň chcete poslouchat hudbu.

Samsung Galaxy Buds Live 025
Samsung Galaxy Buds Live

Baterie by měla mít stejnou výdrž jako u modelu Galaxy Buds Live (přibližně 8 hodin). Podobnost s tímto modelem pak bude pokračovat také u krabičky s možností bezdrátového nabíjení.

Cena nového modelu je zatím stejně jako jeho název neznámá. Podle odhadů ale půjde zhruba o rozmezí 170 – 200 USD, což představuje asi 3700 – 4300 Kč (bez DPH).

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).