Domů » Bleskovky » Samsung údajně na MWC představí hodinky s kruhovým displejem

Samsung údajně na MWC představí hodinky s kruhovým displejem

Nositelné elektronice se Samsung věnuje poměrně aktivně, nicméně v jeho portfoliu chybí modely, po nichž je v poslední době největší hlad – hodinky s kruhovým ciferníkem. V této oblasti prozatím hrají první housle Motorola a LG, Samsung by se k nim ale mohl již brzy přidat.

 
Možnosti využití kulatého ciferníku z patentové příhlášky Samsungu

Korejský výrobce údajně chystá model s označením SM-R720 s pracovním názvem „Orbis“, který by se měl od modelů řady Gear lišit právě kruhovým displejem, namísto Androidu Wear Samsung údajně vsadí na svůj vlastní Tizen. Hodinky Orbis by měly být představeny na březnovém veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).