Samsung u modelu S8 plánuje i Plus verzi. Dostat by měla displej o velikosti 6,2″

Na nejnovější vlajkový model Samsungu, který by se měl představit již za několik málo měsíců, je v poslední době kladen velký mediální nátlak, především pak díky neúspěchu modelu Note7. Toho si je Samsung zcela vědom, a pro svůj nový počin chce využít všech dostupných technologických novinek.

Podle korejských zdrojů mají příštím vlajkovým Samsungům řádně narůst úhlopříčky displejů, menší model s označením SM-G950 má dostat 5,7″ panel, větší SM-G955 (zřejmě Galaxy S8 Plus) má disponovat rovnou 6,2″ displejem, v obou případech má být displej oboustranně zahnutý. Jihokorejský gigant si tak bude chtít nejspíše naklonit uživatele modelu Note7, který již od počátku provázelo několik problémů.

Galaxy S8 koncept
Ilustrační obrázek

Displej má u modelu Plus překrývat výraznou část čelní plochy, díky čemuž vyžene i tradiční oválné tlačítko se senzory po stranách. Velikostí konstrukce by se tak větší varianta neměla v konečném důsledku příliš lišit od menšího kolegy.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentáře

  1. Uvidíme co Samsung upeče. No pokud Samsung tu menší variantu vměstná do těla velikosti klasické S7, bude to fajn. S7 je ergonomicky nejlepší mobil s 5,1 palcovým displejem, co jsem držel v ruce. Plus mínus nějaký ten milimetr se dá tolerovat.

  2. Charon (neregistrovaný)

    Uznávám ze to je vcelku dobry tah ale spoustu lidi koukne na velikost displeje a velikost mobiluje nezajima kdyby udelali model velikosti Z1/3/5/X compact bylo by to super :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel