Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S8 má nabrat zpoždění, na MWC se jej údajně nedočkáme

Samsung Galaxy S8 má nabrat zpoždění, na MWC se jej údajně nedočkáme

Po fiasku s tabletofonem Galaxy Note7 se objevily spekulace, že by mohl Samsung uspíšit premiéru příští vlajkové lodě Galaxy S8, ty však následně dementovány a upraveny spíše opačným směrem – kauza Note7 údajně zaměstnala Samsung tak, že zřejmě bude muset premiéru Galaxy S8 posunout. Stejné zprávy nyní přicházejí z deníku The Wall Street Journal, který údajně získal vnitřní informace od lidí přímo ze Samsungu. A nejsou příliš pozitivní.

Fanouškovský render Galaxy S8
Fanouškovský render Galaxy S8

Manažeři společnosti se prý aktuálně snaží oddálit premiéru Galaxy S8 až za únorový veletrh MWC, k odhalení by údajně mohlo dojít až v dubnu příštího roku. Poslední tři modely Galaxy S přitom byly hlavními hvězdami barcelonské události, tudíž by tato změna byla velmi překvapivá a konkurence by jí mohla využít, zvláště pak, co je korejský gigant poskvrněn kauzou Note7.

Smutný příběh Note7: Je načase najít tabletofonům od Samsungu nové jméno?

Na druhou stranu Galaxy S8 má být plný nových hardwarových i softwarových technologií, jako revoluční bezdrátové nabíjení či vlastní digitální asistent postavený na bázi umělé inteligence. Kvůli tomu snad skalní fanoušci Samsungu odpustí dva měsíce čekání navíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Upřímně, už mě nebaví číst něco a to samé. Protože vše co se o s8 napsalo, je známé už od představení s7 + bixby, ale to je celkem jasné, když odkoupil viv od tvůrců siri….

  2. Tak to nečti a budeš se mít hnr líp ne ? Mě to třeba zajímá .

  3. chci aby Sony vyrobil nějaké 4K dělo, v kovu + 2,5D zakřivení displeje. A ještě by mohl do toho dát nějaký nový snímač IMX. Měl jsem Z5Premium a ted mam XZ. Nějaký ultimátní model od Sony by mohl přijít. Cena mě nezajímá. Teď by mohl vypálit Samsungu rybník.

    • Sony jasně řeklo, že VR v mobilu je nezajímá, nebudou se dělat s 4k (spíše s UHD). Zakřivení displeje umí jen OLED, Sony užívá své SuperLCD (nějaký IPS klon). Ty se díváš u úplně špatné společnosti po tom, co chceš:)

  4. nech uz nerobia ziadny mobil radsej uz NIE, nech sa venuju tomu s cim zacinali napr chladnickam …..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).