Domů » Bleskovky » Chytré televize od Samsungu nově s aplikací Apple TV a podporou AirPlay 2

Chytré televize od Samsungu nově s aplikací Apple TV a podporou AirPlay 2

Samsung dnes pro všechny chytré televizory z modelové řady pro rok 2019 (+ vybrané modely z roku 2018 s aktualizovaným firmwarem) oznámila podporu pro instalaci aplikace Apple TV a podpory technologie AirPlay 2. Vše je samozřejmě dostupné i pro uživatele v Česku a na Slovensku.

Na televizorech Samsung je nově možné sledovat veškerý obsah v rámci Apple TV a filmy i televizní pořady iTunes. Samsung podporu pro Apple TV oznámil na začátku letošního roku na veletrhu CES v Las Vegas.

Chytré televize od Samsungu nově s aplikací Apple TV a podporou AirPlay 2
Chytré televize od Samsungu nově s aplikací Apple TV a podporou AirPlay 2

Nejen Apple TV, ale i podpora pro AirPlay 2

Díky tomu, že chytré televizory Samsung podporují technologii AirPlay 2, mohou nyní zákazníci snadno přehrávat videa a další obsah ze svého iPhone, iPadu nebo Macu přímo na televizi.


Aplikace Apple TV navíc spolupracuje se službami společnosti Samsung určenými pro chytré televizory, jako jsou Universal Guide, Bixby a vyhledávání. My v redakci jsme minulý týden dotestovali 4K QLED TV Samsung (model QE65Q85RATXXH) a brzy vám nabídneme jeho recenzi.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zipiik
Uživatel
zipiik

“ pro všechny chytré televizory z modelové řady pro rok 2019 (+ vybrané modely z roku 2018 s aktualizovaným firmwarem) “ … hm, super.