Samsung spustí Oreo beta program pro Galaxy S8 už příští týden

Finální kód Androidu 8.0 Oreo byl uvolněn na konci srpna, avšak nejnovější zelený robot aktuálně pohání pouze 0,2 % všech zařízení s Androidem. Podíl Orea výrazněji zvýší až nově příchozí zařízení, pár procent přidají i současné smartphony poté, co obdrží aktualizaci. Turecká pobočka Samsungu již potvrdila, že současné telefony korejského giganta budou dostávat Oreo až počátkem příštího roku (více informací), už brzy však bude možné tento systém testovat v beta programu.

Testování Orea má začít už příští týden 31. října v USA, uvolněno bude 7 500 testovacích slotů jak pro Galaxy S8, tak pro Galaxy S8+ od amerických mobilních operátorů T-Mobile a Sprint. Aktualizace má v případě Samsungu přidat nejen nové funkce od Google, ale i novinky od Samsungu, zejména nové uživatelské prostředí. Doufáme, že Samsung brzy zahájí testování Orea na svých vlajkových lodích i v Evropě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    Chválím Sony-Vždy se staralo o své uživazele vzorně a stará a Pro Ně již 8.Oreo uvolnilo-Bylo napsáno,že Samsung spolupracuje s Googlem a S8-PLus ho má dostat až začátkem příštího roku-no to je jedno,ale daleko vtipnější je skutečnost,že Samsung J5,který spadá do střední třídy,dostává již v Polsku Android 7.1.1 a Nadstavbu Experience 8.5-kterou již má Galaxy Note 8!!!A kde je tedy podpora vlajkového modelu S8-Plus????Je mi to jedno-ale toto je zvláštní přístup Samsungu-Právě vlajkový model by měl být na prvním místě-Ne?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *