Domů » Bleskovky » Samsung přiveze na veletrh IFA novou generaci hodinek Gear S: co o nich víme?

Samsung přiveze na veletrh IFA novou generaci hodinek Gear S: co o nich víme?

Společnost Samsung včera představila nový vlajkový smartphone Galaxy Note8, a zároveň na svých stránkách odhalila nový náramek Gear Fit2 Pro. Toto odhalení však zřejmě nebylo plánované, produktová karta náramku byla následně stažena. Samsung má zřejmě v plánu představit svoji novou nositelnou elektroniku až příští týden na veletrhu IFA, a Gear Fit2 Pro rozhodně nebude jediným zástupcem.

Samsung Gear Fit2 Pro oficiálně: náramek na běhání i plavání

Prezident mobilní divize Samsungu DJ Koh totiž oficiálně potvrdil, že korejská společnost do Berlína přiveze novou generaci hodinek Gear S, tedy nástupce loňských modelů S3 classic a S3 frontier. Podle jeho slov se má trh s nositelnou elektronikou více zaměřit na monitorování zdraví, zda v této oblasti přinesou chystané hodinky něco nového, však zatím nevíme.

Nové hodinky bude pravděpodobně pohánět nová generace platformy Tizen OS ve verzi 3.0. Její existenci již potvrdila americká certifikační autorita FCC u připravovaných hodinek Samsung Gear Sport, které by rovněž mohly mít oficiální premiéru na berlínském veletrhu. Tisková konference Samsungu se odehraje 30. srpna, tedy již příští středu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).