Domů » Bleskovky » Samsung neztrácí čas, aktualizace pro Galaxy A52 vylepší fotoaparát

Samsung neztrácí čas, aktualizace pro Galaxy A52 vylepší fotoaparát

Aktualizace operačního systému představují v případě telefonů s Androidem dlouhodobý problém. Samsung nicméně špatnou pověst týkající se pomalých aktualizací systému chce napravit a nutno podotknout, že rozhodně neztrácí čas. Modely Galaxy A52 a Galaxy A52 5G už dostávají svou první aktualizaci, která je bezpečnostního rázu.

Samsung Galaxy A52 nahled
Samsung Galaxy A52 5G

Aktualizace s označením A525FXXU1AUD2 přináší především dubnovou bezpečnostní záplatu, ale ke slovu se dostalo také vylepšení fotoaparátu, konkrétně ve kvalitě fotografií. Dále přibyly tři nové efekty v rámci portrétního režimu, které nejnovější „áčka“ okoukala u Note20 Ultra. Samozřejmostí jsou také drobná vylepšení stability systému a kvality hovorů.

Aktualizace se šíří postupně napříč několika regiony, jako je Velká Británie, Indie či Indonésie. Doufejme, že doputuje co nejdříve také do našich zeměpisných šířek.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

 1. dubnovou záplatu přinesla předchozí aktualizace vydaná 29.3., tj. všechny A52 4G hned po uvedení do prodeje a provedení aktualizace měly záplaty pro duben, takže žádná novinka. verze o které je zmíňka v článku je v oběhu od 16.4.

 2. nevím, nevím...

  Je dobře, pokud se volba srdcem, svými parametry a nastavením svojí ceny (i když tady by to mohlo být lepší), přiblíží i volbě rozumu.
  A52 od Samsungu mně přijde jako fakt povedený kousek.
  Jeho „vlajková loď mainstreamu“.
  Uvidíme jak na tom bude jeho „vyšší technologická šarže“ v podobě eFkové řady, což je další, svojí výbavou v její vyváženosti, nastolená novotina.

 3. Obrovske sklamanie – A52. Moja prva skusennost s OLED ale bile nie je biela ale ma zlto/ruzovy nadych. Neda sa na to pozerat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).