Samsung na svých stránkách omylem poodhalil hodinky Galaxy Watch

Korejský Samsung chystá na 9. srpna do New Yorku další akci Unpacked, na které odhalí nejen smartphone Galaxy Note9, ale zřejmě i duální bezdrátovou nabíječku Wireless Charger Duo a hodinky Galaxy Watch. Poslední jmenovaný produkt se dokonce na pár chvil objevil na oficiálních stránkách Samsungu.

Vzhled se příliš měnit nebude

Vystaven byl 42mm model v růžovo-zlaté barvě s kódovým označením SM-R810NZDAXAR. Bohužel karta specifikací vyplněna nebyla, odhalen však byl vzhled, který se příliš neliší od starších modelů. Stále nás čekají hodinky s kruhovým displejem a patrně otočnou lunetou, oproti modelu Gear S3 Classic budou zřejmě více zapuštěna ovládací tlačítka na pravé straně. Kódové označení také odhaluje, že se jedná o model s Wi-Fi konektivitou, podle americké certifikační autority má být v nabídce ještě model SM-815 s podporou LTE.

Hodinky Samsung Galaxy Watch mají mít údajně 1,2″ AMOLED displej a má je pohánět platforma Tizen OS. Spekuluje se také o měření krevního tlaku, a to vlastním experimentálním snímačem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Jiří Burian (neregistrovaný)

    Mně osobně, už ty úniky během posledních 14 dní přijdou vcelku jako chtěné. Nejen, že je to pro ně rychlá reklama, ale také mohou lidé pružněji reagovat a stopovat. Přijde mi to opravdu vtipne a hloupé, dělat takto reklamu.

  2. iphone7 (neregistrovaný)

    pry omylem:D:D:D

  3. Už by to chcelo začať použivať hlavu že toto omylom nieje nikdy :D

  4. Yegor (neregistrovaný)

    Omylem :-D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *