Domů » Bleskovky » Samsung „Mandel“: LTE smartphone s Windows Phone

Samsung „Mandel“: LTE smartphone s Windows Phone

Na internetu se objevila fotografie Windows Phone smartphonu od Samsungu s kódovým označením Mandel. Ihned se objevily zprávy, zda se náhodou nejedná o dříve spekulovaného brášku Samsungu Galaxy S III, který by se prodával právě s novou verzí mobilních Windows (8) s kódovým označením Apollo.

My si ale myslíme, že půjde spíše o nástupce modelu Focus S, který dostane do vínku větší displej (4,3″) a podporu LTE sítí, což napovídá tomu, že Mandel (SGH-i667) bude určený nejspíše pouze pro americký trh, konkrétně pro operátora AT&T. Podle dostupných informací telefon nabídne 5Mpx fotoaparát a pouze 8 GB vnitřní paměti. Otazník zůstává také u data uvedení na trh, ale vzhledem k tomu, že půjde o smartphone s Windows Phone 7.5, mohl by se v USA začít prodávat v průběhu léta.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. oni fakt nemaju nejakú dizajnérsku myšlienku

 2. aaron (neregistrovaný)

  Ze zadu je podobny jako Lumia 610 [odkaz]

 3. Zajímavý je přímo designový srovnání se SGS3: [odkaz]

  vypadá to podobně (dle mého hnusně), že?

  • tak sa zda, ze v Samsungu nabehli na designovu vlnu sperd par rokov – ziarivo biely leskle a hladky plast. Vtedy z toho takmer vsetko robil Apple a tiez ten druhy robot z filmu Wall-e je podla toho dizajnu :)

  • Ten druhý robot z Wall-E jménem Eva měl hlavně navodit čistotu, modernu, jednoduchost, vyhlazenou krásu budoucnosti. Více tohle navodí hladký bíly design, než oranžová/černá hranatá kostka. Stejně mi to připadá u elektroniky, ale nesmí se použít obyčejný bílý plast. =]

 4. WiQiX (neregistrovaný)

  To se výrobci fakt snaží zašlapat ten WP7.5 do země nebo se mi to jen zdá? Nikdo se moc nehrne do toho udělat nějaký lepší kousek a když tak ho budou prodávat jen v USA? Vždyť právě díky velice nízkým nárokům na hw by šly dělat výrobně levné (stačí hw z nižších modelů s androjdem), stačilo by tomu jen dát nějaký pořádný futrál a nešetřit tolik na uložišti (8GB je fakt mizérie). Jediný pořádný WP7.5 mobil je lumia 800 a 900.

  • HTC titan je taky supr.

  • Rypicong (neregistrovaný)

   Z tech novejsich jsou vsechny dobry. Omnia W je taky dobra. Za ty penize….

  • Hlavně nemají moc co obměnit. Třeba rok a půl stará Omnia 7, pak jeho novější verze Omnia W nebo Lumia 800 a 900, všechno to jsou vlastně stejné telefony, jen mají jiný obal. Pro mě jako vlastníka Omnie 7 není důvod měnit. To stejné si budou říkat i jiní majitelé WP7, navíc když Microsoft neplánuje podporovat starší modely v novějších verzích Windows Phone… se ani nedivím. Takže bych neřekl, že se snaží výrobci zašlapat WP7 do země, jen by jim to prostě nikdo tak moc nekupoval.

 5. Wifix (neregistrovaný)

  Je to Focus 2 : [odkaz]

 6. presne tak..je to focus 2 ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).