TOPlist

Samsung láká na film „Faith“ natočený na S23 Ultra. Premiéra již zítra

Fialový Samsung Galaxy S23 Ultra v rukách uživatele
  • Filmová novinka byla natočena vlajkovým smartphonem Galaxy S23 Ultra 
  • Celková délka má být 10 minut a žánrově se bude jednat o akční snímek
  • Nyní se můžeme podívat pouze na trailer, plná verze bude k dispozici zítra 

Filmy natočené telefonem vídáme v poslední době čím dál častěji. Podle nového traileru od Samsungu se chystá další snímek pořízený modelem Galaxy S23 Ultra. Jedná se o krátký film, za kterým stojí režisér korejského původu jménem Na Hong-jin. Dle vyjádření Samsungu má snímek využívat výjimečných schopností telefonu především v horších světelných podmínkách.

To je vidět také ve zveřejněném traileru. Je z něj ale možné rozpoznat, že kromě vlajkové lodi Samsungu byly použity také gimbaly a světelná technika, která ke konečnému výsledku značnou měrou přispěla.

Z fotografického hlediska má S23 Ultra opravdu co nabídnout: 200Mpx hlavní fotoaparát s ohniskovou vzdáleností 24 mm, optickou stabilizací i světelností f/1.7, dále také 12Mpx širokoúhlý, 10Mpx s 3× optickým přiblížením i 10Mpx periskopický s 10× optickým přiblížením. Potěší také selfie kamera s rozlišením 12 Mpx.

Ačkoliv trailer na akční novinku „Faith“ můžete již nyní shlédnout na YouTube, na krátký film v plné délce deseti minut si budeme muset počkat do zítřka.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku