Domů » Články » Samsung i300 – Tak jsem tady a hned se dvěma jmény…

Samsung i300 – Tak jsem tady a hned se dvěma jmény…

Samsung i300Na konci září jsme vás informovali o tom, že se v říjnu začne prodávat harddiskový smartphone Samsung SGH i300. Dnes se tak stalo a objevila se ještě drobná perlička.

Pro americký a evropský trh ponese tento smartphone označení SGH-i300, pro čínský trh však dostal Samsung označení jiné, sice SGH-i308. A proč právě ta osmička na konci ? Možná se budete divit, ale v Číně je číslo osm považováno za ,,šťastné číslo,, (4 za smolné). Nenapadá mě jediná rozumná věc ke které by tato změna měla vést, ale alespoň je vidět, že je Samsung trochu pověrčivý a nebo že se naopak jedná o marketingový tah pro pověrčivé Číňany :-)

Tip: Pro plnou velikost fotografie klikněte na její zmenšeninu.

 Informace o jeho HW vybavení naleznete ve starší bleskovce.

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).