Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Flip je velké lákadlo. Nejprve zlevnil o 19 tisíc, teď dostal Android 11

Samsung Galaxy Z Flip je velké lákadlo. Nejprve zlevnil o 19 tisíc, teď dostal Android 11

Ačkoliv měla aktualizace na Android 11 (s nadstavbou One UI 3.0) pro smartphone Galaxy Z Flip podle původních plánů dorazit až v lednu roku 2021, vypadá to, že se ho dočkáme ještě do konce roku letošního. Podle prvních zpráv od uživatelů ve Švýcarsku už je k dispozici update firmwaru s číslem F707BXXU1CTL6, který kromě Androidu 11 přináší také nové bezpečnostní aktualizace a samozřejmě i tolik očekávané prostředí One UI 3.0.

Samsung Galaxy Z Flip 06 2
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Z Flip nyní láká také na velmi zajímavou cenu. Z původních 38 990 Kč u operátora O2 klesla až na 19 995 Kč. A i ostatní obchody své ceny upravily a nový Z Flip tak není problém pořídit do 25 000 Kč, což je za smartphone s ohebným displejem a nejnovějším Androidem 11 opravdu lákavá nabídka. Drasticky (o 15 000 Kč) mimochodem zlevnil i Samsung Galaxy S20 Ultra.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).