Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S6 znovu pózuje v ochranných pouzdrech, s cenou bude mířit velmi vysoko

Samsung Galaxy S6 znovu pózuje v ochranných pouzdrech, s cenou bude mířit velmi vysoko

Před několika dny se na jihokorejské verzi serveru CNET objevil render s údajnou podobou Samsungu Galaxy S6 a zakřivené Edge varianty a i když do oficiálního představení zbývá ještě necelý měsíc, na internetu se nově objevily další rendery, ve kterých je Galaxy S6 zachycený v ochranných krytech. Stejně jako v prvním případě, i zde lze pozorovat mírně vystouplou čočku fotoaparátu, kterou na pravé straně doplňuje přisvětlovací dioda a čidlo pro měření srdečního tepu, se kterým už přišel Galaxy S5 (recenze).

V tuto chvíli můžeme o tom, zda takto Galaxy S6 doopravdy bude vypadat, stále pouze spekulovat. Výrobci totiž často rádi používají produktové obrázky, na kterých není vyobrazena finální podoba. Nicméně na důvěryhodnosti jim dodává shodná podoba jako u tři dny starého obrázku.


Samsung Galaxy S6 společně se zakřivenou Edge variantou bude představený v Barceloně v neděli 1. března v 18:30 a naše redakce zde nebude chybět. Galaxy S6 by měl být dostupný ve 32, 64 a 128GB verzi, přičemž nejlevnější varianta by měla stát 749 EUR (20 700 Kč), za 64GB zaplatíte 849 EUR (23 500 Kč) a nejvyšší verze by se měla prodávat za 949 EUR (26 300 Kč). Zakřivený Galaxy S Edge nabídne rovněž tři paměťové varianty s cenou o necelé tři tisíce vyšší než v případě klasické verze. 

 
Samsung Galaxy S6 a Galaxy S Edge na původním renderu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

To ale snad nejsou oficiální pouzdra výrobce, ne? :D

Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

To neříkám, že to píšete, jen říkám že doufám že to nejsou pouzdra od Samsungu k tomu :D

gotys
Anonym
gotys

Shodné maximálně ze zadní strany. Na předchozím obrázku vypadá displej jako na Note Edge a tady jako S5….

Lukecz
Anonym
Lukecz

Za ty prachy by to musel být bez diskuze nejlepší mobil (nejlepší foťák, výdrž, rychlost, odolnost,…) abych do něj za 25k šel. Pochybuju, už teď vidím, že na můj vkus bude mít displej sotva pět palců, to je moooc málo.