Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy S6: Premiéra 2. března na MWC, tentokrát bez Qualcomm procesoru?

Jihokorejská média otiskla citaci jednoho z vysoce postavených zaměstnanců Samsungu, jenž tvrdí, že chystaný top model Galaxy S6 bude představen již 2. března na veletrhu MWC v Barceloně. V současnosti má výrobce k dispozici několik prototypů a rozhoduje se, který z nich se nakonec stane finálním produktem. Všelijaké úniky týkající se například unibody konstrukce či skleněného zadního krytu tak slouží především k tomu, aby Samsung zachytil reakce veřejnosti.

  

V souvislosti s tím se také objevila zpráva o tom, že novinka nebude využívat procesor od Qualcommu. Čip Snapdragon 810 se totiž v praxi neosvědčil a potvrdila se jeho náchylnost k přehřívání. Výrobce tak sáhne po vlastním řešení řady Exynos, přesnější informace o něm však nejsou prozatím dostupné. 


Loňský Samsung Galaxy S5 (recenze)

Pokud se vskutku datum 2. března potvrdí, pak by letošní Mobile World Congress mohl být vskutku silným ročníkem. S jistotou zde totiž bude odhaleno nové HTC One, spekuluje se také o představení Sony Xperia Z4 a do třetice zde nyní máme Samsung. Jediný, kdo s určitostí řekl, že novou vlajkovou loď na MWC ukazovat nehodlá a místo toho se bude soustředit na nositelnou elektroniku, je LG.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

3 komentáře

  1. bilitygr (neregistrovaný)

    MWC by mohl být opravdu super obzvláště pokud i Microsoft představí high end Lumii

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *