TOPlist

Samsung Galaxy S23 dostává první aktualizaci. Přináší něco zásadního?

Samsung Galaxy S23 ve čtyřech barevných variantách
  • Na nejnovější modely zamířila první větší aktualizace
  • Kromě oprav drobných nedostatků přináší bezpečnostní záplatu za únor

Je to sotva pár týdnů, kdy jihokorejská společnost Samsung představila veřejnosti své nové vlajkové modely z řady Galaxy S23. Novinky se ještě ani pořádně nestihly ohřát na pultech obchodů a už na ně dorazila první aktualizace firmwaru s krkolomným označením S91xBXXU1AWBD.

Samsung Galaxy S23 Ultra February 2023 Security Update scaled 1
Co konkrétně opravuje nová aktualizace pro řadu Galaxy S23 řečeno nebylo

Update rozhodně není žádný střízlík, o čemž vypovídá velikost 567 MB. Asi nejvýraznější změnou, kterou aktualizace přináší, je bezpečnostní záplata systému Android za únor 2023, což je sice podstatná změna, nikoli však revoluční. Kromě toho Samsung opravuje i celou řadu různých větších a menších chyb, se kterými se mohli první majitelé během krátké chvíle již setkat. Podrobnější ovšem jihokorejský gigant bohužel nebyl.Samsung Galaxy S23 Ultra v bílé barvěNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S23 Ultra: masivních 200 Mpx a nekompromisní výbava

Aktualizace se v současné době již šíří mezi uživateli v Evropě, pričemž nejdříve se dostane na zařízení pořízené ve volné distribuci. Na samotný update si můžete buďto počkat, nebo se jej průběžně pokoušet manuálně vyvolat v Nastavení v sekci Aktualizace softwaru.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku