Samsung Galaxy S22 nabírá zpoždění. Kdy půjde do prodeje?

S22

Samsung se aktuálně připravuje na odhalení dlouho odkládaného smartphonu Galaxy S21 FE, do toho pomalu chystá i premiéru příštích vlajkových modelů z řady Galaxy S22. K jejich slavnostnímu odhalení by mělo dojít na začátku února, ovšem podle uznávaného informátora Jona Prossera byl Samsung nucen některé termíny posunout.

S22 Ultra

Galaxy S22 nabírá zpoždění

Korejský gigant se (nepřekvapivě) potýká s ohromnými problémy v dodavatelském řetězci a z tohoto důvodu se Galaxy S22 dočkáme později, než bylo očekáváno. Tisková konference a zahájení předprodeje byly původně naplánované na 8. února, nově by se měly odehrát o den později. To ještě není tak velké zpoždění, horší to však bude s fyzickou dostupnosti, která byla přesunuta o týden na 25. února.

Nutno však podotknout, že se jedná o interní informace, které Samsung oficiálně nepotvrdil ani nevyvrátil. Budeme doufat, že se problémy s dodávkami neprohloubí ještě více a že se řady Galaxy S22 dočkáme alespoň do konce prvního kvartálu příštího roku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku