Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S21 ve všech verzích uniká na tiskových snímcích. Prohlédněte si barevné varianty

Samsung Galaxy S21 ve všech verzích uniká na tiskových snímcích. Prohlédněte si barevné varianty

Samsung nikdy nebyl příliš dobrý v utajovaní chystaných produktů a o připravované řadě vlajkových smartphonů Galaxy S21 to platí dvojnásob. Hezky to před nedávnem vyjádřil informátor Ice Universe v tomto tweetu.

Od odhalení řady smartphonů Galaxy S21 od Samsungu nás dělí necelý měsíc, avšak už dnes se díky serveru WinFuture.de a oblíbenému informátorovi @evleaks se můžeme podívat na detailní tiskové snímky všech tří modelů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra.

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21+

Z tiskových snímků prvních dvou variant lze vyčíst několik zajímavých poznatků. Galaxy S21 a S21+ budou vypadat téměř identicky, hlavní rozdíl bude tvořit zejména velikost a barevné varianty. Zatímco základní Galaxy S21 má být dostupný v bílé, černé, růžové a fialové, větší Galaxy S21+ dorazí ve stříbrné, černé a fialové. Spekuluje se, že záda Galaxy S21 budou plastová, zatímco Galaxy S21+ a S21 Ultra dostanou záda skleněná.

Oba telefony dostanou stejnou konfiguraci fotoaparátů se třemi čočkami a jednou selfie kamerkou v průstřelu plochého (nebo opravdu jen decentně zakřiveného) displeje.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Nejvybavenější kousek z připravované modelové řady se bude od svých sourozenců odlišovat. Jeho čelní stranu bude vyplňovat mírně zakřivený displej s minimálními rámečky okolo, byť jejich skutečná šířka je kamulflována tapetou. Ve středu horní části displeje najdeme průstřel selfie kamery stejně jako u levnějších sourozenců. Displej také bude podporovat stylus S Pen, byť pro jeho umístění nebude v telefonu prostor.

Hlavní odlišností Galaxy S21 Ultra bude bezesporu fotoaparát. Bude ctít stejnou designovou stopu, avšak dostane větší modul se čtyřmi snímači a laserovým ostřením. K dispozici bude základní fotoaparát s rozlišením 108 Mpx, širokoúhlý a pak dvě přibližovací kamerky s různou úrovní fixního zoomu. Pro větší míru přiblížení Samsung u jednoho ze snímačů sáhne k periskopické optice.

Galaxy S21 Ultra

Galaxy S21 Ultra bude dostupný v černé a stříbrné barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Pecka. Jsem velice zvědavý. Jeste bych uvítal infraport 🙄

 2. Design docela fajn. Ale jinak nevidím nic nového pod sluncem. Ultru beru, tam je to nabušené a krok vpřed tam asi vidět pujde.. Ale u klasických S21 nevidím žádný velký rozdíl. S20 jde sehnat za 17,5 tis v ofiko distribuci a krom rychlejšího procesoru tam není žádný velký rozdíl, pokud se potvrdí specifikace fotoaparátů, které u nového modelu mají zůstat stejné :/ I v případě přechodu ze staršího telefonu bych raději sáhnul po S20, protože dát minimálně 7 tisíc navíc a přitom nepoznat rozdíl, to je už je hodně na pováženou! A přechod z S20 na S21 je už úplný nesmysl..

  • S21 bude to, co S20 nebola a ani nikdy nebude: velmi podobny hardware, zato novy a vyladeny firmware.

  • Rozdíl bude určitě v HW a délce podpory SW.

  • No ja bych radši nez leak designu četl leak, ze se samsung probral a začne zas dávat do vlajkové lodí za X desítek tisíc normální display (1440) a ne fullHD které bylo naposled v S5.. jako co to je??? O plastových zádech snad radsi ani nemluvě… hrůza a děs co předvádí.. a to sem mel všechny vlajkové lodě od S5…

   • Ja by som prijal zas moznost vyberu ci chcem Snapdragon verziu alebo Exynos.

 3. konecne stejne ramecky??

  ramecky okolo displeje jsou stejne na vsech ctyrech stranach, konecne??? nebo je to zase umyslne klamava fotka??

 4. Nevím Nevím...

  Těším se:)… i na jeho brzké srovnání s Xiaomi a OnePlus soupeři:)

 5. Ty záda jsou nechutnej hnus. To je jako když je to tam přilepený vetřinovým lepidlem. Takový to dodo.

 6. Jak tohle poznam od levne A rady?

 7. Škoda,že S21+ nebo i Ultra nebudou(pravděpodobně) v bílé barvě.Právě ta se mi zamlouvá nejvíce.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).