Samsung Galaxy S21 ve všech verzích uniká na tiskových snímcích. Prohlédněte si barevné varianty

Galaxy S21 1

Samsung nikdy nebyl příliš dobrý v utajovaní chystaných produktů a o připravované řadě vlajkových smartphonů Galaxy S21 to platí dvojnásob. Hezky to před nedávnem vyjádřil informátor Ice Universe v tomto tweetu.

Od odhalení řady smartphonů Galaxy S21 od Samsungu nás dělí necelý měsíc, avšak už dnes se díky serveru WinFuture.de a oblíbenému informátorovi @evleaks se můžeme podívat na detailní tiskové snímky všech tří modelů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra.

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21+

Z tiskových snímků prvních dvou variant lze vyčíst několik zajímavých poznatků. Galaxy S21 a S21+ budou vypadat téměř identicky, hlavní rozdíl bude tvořit zejména velikost a barevné varianty. Zatímco základní Galaxy S21 má být dostupný v bílé, černé, růžové a fialové, větší Galaxy S21+ dorazí ve stříbrné, černé a fialové. Spekuluje se, že záda Galaxy S21 budou plastová, zatímco Galaxy S21+ a S21 Ultra dostanou záda skleněná.

Oba telefony dostanou stejnou konfiguraci fotoaparátů se třemi čočkami a jednou selfie kamerkou v průstřelu plochého (nebo opravdu jen decentně zakřiveného) displeje.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Nejvybavenější kousek z připravované modelové řady se bude od svých sourozenců odlišovat. Jeho čelní stranu bude vyplňovat mírně zakřivený displej s minimálními rámečky okolo, byť jejich skutečná šířka je kamulflována tapetou. Ve středu horní části displeje najdeme průstřel selfie kamery stejně jako u levnějších sourozenců. Displej také bude podporovat stylus S Pen, byť pro jeho umístění nebude v telefonu prostor.

Hlavní odlišností Galaxy S21 Ultra bude bezesporu fotoaparát. Bude ctít stejnou designovou stopu, avšak dostane větší modul se čtyřmi snímači a laserovým ostřením. K dispozici bude základní fotoaparát s rozlišením 108 Mpx, širokoúhlý a pak dvě přibližovací kamerky s různou úrovní fixního zoomu. Pro větší míru přiblížení Samsung u jednoho ze snímačů sáhne k periskopické optice.

Galaxy S21 Ultra

Galaxy S21 Ultra bude dostupný v černé a stříbrné barvě.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku