Samsung Galaxy S21 dorazí nečekaně brzy. Známe termín odhalení i zahájení prodeje

galaxy S21 ultra

Už delší dobu se spekuluje, že Samsung představí jarní vlajkové smartphony řady Galaxy S21 nečekaně brzy, nyní dostává tento plán konkrétnější obrysy.

Obvykle přesný informátor Jon Prosser nás ve svém posledním tweetu seznámil nejen s termínem příštího Unpacked Eventu, ale i s datem zahájení prodeje. Pokud se jeho předpověď vyplní, tak se můžeme těšit na:

  • Odhalení 14. ledna 2021
  • Zahájení předprodeje 14. ledna 2021
  • Zahájení prodeje 29. ledna 2021

Samsung tak tradičně nebude čekat na termín veletrhu MWC, jehož jarní část se v příštím roce odehraje netradičně v Šanghaji, a to mezi 23. a 25. únorem.

mwc shanghai

Jon Prosser také prozradil, že dorazí celkem tři modely – Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra, přičemž dostupné budou v černé, bílé, šedé, stříbrné, fialové a růžové barvě. Tato informace koresponduje s nedávným tweetem Rosse Younga, který dokonce rozklíčoval, které barvy patří jakému modelu.

 

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku