Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S 8.4 na oficiálních renderech: Bude z něj zabiják iPadu Mini?

Samsung Galaxy S 8.4 na oficiálních renderech: Bude z něj zabiják iPadu Mini?

Již delší dobu se ví, že Samsung chystá zcela novou řadu špičkově vybavených tabletů s označením Galaxy Tab S. To před pár dny potvrdily nové snímky varianty s 10,5palcovým displejem a nyní si díky evleaks.at můžeme prohlédnout i menší verzi s obrazovkou o úhlopříčce 8,4 palců. Z hlediska designu novinka opět nepřekvapí a drží se standardní linie Samsungu, přičemž záda vyhotovená z plastu se snaží navodit dojem, že jsou vyrobena z kůže.

Hlavním lákadlem této dvojice bude bezesporu použití AMOLED panelů, které si jihokorejský výrobce dosud nechával pouze pro smartphony. Na zádech Galaxy Tab S 8.4 můžeme také spatřit dva kruhy, jež budou podle všeho sloužit k uchycení otevíracího pouzdra a v tlačítku Domů by se, stejně jako u Samsungu Galaxy S5 (recenze), měla nacházet čtečka otisků prstů. Na více informací o zařízení si budeme muset počkat do oficiálního odhalení. Jeho termín sice není znám, soudě dle uniklých renderů ale nejspíše nebudeme čekat dlouho.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

17 komentářů

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Po S 10.5 ze včera je tohle další designová pecka. Jedinou fajn věc vidím ve zmenšování okrajů ala iPad mini, jinak vzhled nuda šeď.

 2. Jiří (neregistrovaný)

  Zabiják iPadu Mini :DDDDD

  • Jsou borci (Acer apod.) co umí i 1:1 vzhled a přesto to zabijáky není:) Tedy než to člověk pustí a ukáže se, jak to zabíjí platformu….

 3. Prečo všade davaju ten hnusný náplasťový dizajn??

 4. DV (neregistrovaný)

  Kolikrát jsem už jsem to od vydání prvního iPadu četl, ZABIJÁK iPADU. Takhle, kdykoliv si přečtu podobný název článku už rovnou vím, že se to prostě nestane. Neříkám, že se to nikdy nemůže stát, ale vážně pochybuji, že ho porazí zrovna tenhle plasťák.

  • I Surface, který iPad co se týče výbavy a funkcí převyšuje ve všech směrech nehraje ani ty housle, jen smutně kouká zpoza zákulisí na orchestr…

  • Surface surface, co mi to jen říká, jo to je ten odpískaný OS, co by taky chtěl, ať je rád, že aspoň tahá oponu:)

  • DV (NEREGISTROVANÝ) To mi připomnělo jednoho komika, který má dodnes z Applu vrásky a na svém blogísku psal 2< článků, že nějaká Nokia snad ještě se Symbianem, ale později i s WP bude Iphone Killer a skutek utek, sen je jedna věc, ale prodeje je věc druhá :-)

  • A odkedy je Surface OS? No to mi je teda novinka.

  • kraken: …:/ „jo to je ten s odpískaným OS…“, sorry no.

  • Jeste existuji jeho dalsi 2 generace a Windows 8.1 bych zatim jako odpiskany OS rozhodne nevidel :P

  • Kato: Otázka je, zda rozlišuješ Surface a Surface Pro:)

 5. Jedinej zabiják iPadů by byla nějaká „čína“ s plně funčním iOS… což asi jen tak nebude :D

 6. Pořád ty nudné Samsungové tablety :)

 7. Janek (neregistrovaný)

  Tak určitě, bude to Z..ABI………jJJ…ÁáÁÁ…..k iP..adů :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).