Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 má dostat větší displej i baterii

Samsung Galaxy Note 9 má dostat větší displej i baterii

Samsung Galaxy Note8 loni zaujal vyhladovělé zájemce o telefon se stylusem, na který si museli kvůli fiasku s hořícím Galaxy Note7 počkat o rok déle. Letos by se měl Galaxy Note8 dočkat svého nástupce, který by měl dle zvyklostí dorazit někdy koncem léta. Aby se více lišil od úřadujícího modelu Galaxy S9+, bude údajně Samsung zvětšovat displej.

Galaxy Note9 údajně dostane 6,4″ zobrazovač, tedy o desetinku palce větší má měl loňský model. Ruku v ruce s ním se má zvětšit i kapacita baterie, a to z 3 300 mAh na 3 850 nebo dokonce 4 000 mAh. Dříve se spekulovalo i o čtečce prstů zabudované v displeji, avšak kvůli nespolehlivosti dosavadních technologií zatím Samsung sáhne po klasice umístěné na zádech.

Galaxy Note9 prý nakonec čtečku otisků prstů v displeji nedostane. Jaké jsou důvody?

Premiéru Galaxy Note9 očekáváme na konci srpna, avšak některé indicie naznačují, že bychom se letos mohli dočkat dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Možná byste měli použít místo slova baterie raději akumulátor.
    4000 mAh by už bylo docela znatelné oproti 3300 mAh.
    Čtečka v displeji by taky bodla.

  2. O tom se psalo už u N8 že má mít a nic, a už se mi těmto odhadům nechce věřit a nejlepší je počkat si.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).