Cena:

Samsung Galaxy Note žije. Představen by mohl být v příštím roce

800 600 GalaxyNote20Ultra

Srpnové tiskovky Samsung Unpacked donedávna patřily modelové řadě Galaxy Note, v letošním roce však korejský gigant věnoval tento letní termín ohebným smartphonům Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Podle některých hlasů to znamená, že řada Galaxy Note definitivně končí, avšak nyní se objevila jiskřička naděje.

800 600 GalaxyNote20Ultra

Samsung Galaxy Note: bude, nebo nebude?

O tom, že řada Galaxy Note končí, se rojí čím dál více spekulací. Indicií k této domněnce je několik – Samsung přidal podporu stylusu S Pen do jiných modelových řad a v minulém týdnu na Galaxy Note neobnovil ochrannou známku. Jenže nyní přišel obvykle dobře obeznámený informátor Ice Universe se zprávou, že se v dodavatelských řetězcích hnuly ledy.

Je tedy možné, že Samsung modelovou řadu Galaxy Note ještě definitivně nezabil, pouze prodloužil interval představování nových modelů. To by dávalo smysl, neboť smartphony Galaxy Note nebyly žádnými velkými prodejními trháky, ale dokázaly kolem sebe vytvořit poměrně slušnou základnu uživatelů, o kterou by byla škoda přijít. Prodloužením intervalu by mohla tato skupina vyhladovět a v příštím roce nakupovat nové modely jako housky v krámě.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.