Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note žije. Představen by mohl být v příštím roce

Samsung Galaxy Note žije. Představen by mohl být v příštím roce

Srpnové tiskovky Samsung Unpacked donedávna patřily modelové řadě Galaxy Note, v letošním roce však korejský gigant věnoval tento letní termín ohebným smartphonům Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Podle některých hlasů to znamená, že řada Galaxy Note definitivně končí, avšak nyní se objevila jiskřička naděje.

800 600 GalaxyNote20Ultra

Samsung Galaxy Note: bude, nebo nebude?

O tom, že řada Galaxy Note končí, se rojí čím dál více spekulací. Indicií k této domněnce je několik – Samsung přidal podporu stylusu S Pen do jiných modelových řad a v minulém týdnu na Galaxy Note neobnovil ochrannou známku. Jenže nyní přišel obvykle dobře obeznámený informátor Ice Universe se zprávou, že se v dodavatelských řetězcích hnuly ledy.

Je tedy možné, že Samsung modelovou řadu Galaxy Note ještě definitivně nezabil, pouze prodloužil interval představování nových modelů. To by dávalo smysl, neboť smartphony Galaxy Note nebyly žádnými velkými prodejními trháky, ale dokázaly kolem sebe vytvořit poměrně slušnou základnu uživatelů, o kterou by byla škoda přijít. Prodloužením intervalu by mohla tato skupina vyhladovět a v příštím roce nakupovat nové modely jako housky v krámě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Jak dojde inovace, pak prodeje klesají. Vyjímkou je jen Apple, díky skvělému marketingu.

  • Přesně, nikdo neumí lejno naleštit tak jako Apple.

  • Tak dobře prodávat je sen každého podnikatele. A já mám sám s podnikáním zkušenosti, takže každému slušnému podnikateli přeju úspěch. Ať už to byl vždycky Samsung nebo Apple. Chápu, že tady se to nenosí, frustráti (a zejmena ti z Uher) úspěch neodpouštějí.

 2. ja se dival v UK ze bych i chtel Note20 ultra a doufal jsem ze by byl za dobrou cenu, ale bud vubec neni (to spis) anebo nekde z pochybnych obchodu a to porad za skoro 30k :/

 3. Jestli se to potvrdí, tak mi rok nedělá problém počkat. Alespoň to pro mne bude rekord co se týká užívání jednoho telefonu. Většinou jej točím po roce.

  • Uvidíš, co dnešní Apple keynote, třeba změníš OS :D

  • Ten byl dobry:D:D:D Cekas ze Apple uvede neco jine nez stejny iphone s novym SoC? Nejaka nahrada Notu, pokud nechces byt zcela off-topic a vsude pchat Apple?

 4. Pred tydnem jsem utopil Note 10. Tak mi nezbylo nic jineho nez koupit rok stary Note 20 Ultra. Pokud za rok bude nastupce, bude to uplne super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).