Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4: Výbava bude královská, představení se dočkáme 3. září

Samsung Galaxy Note 4: Výbava bude královská, představení se dočkáme 3. září

Server PhoneArena.com dnes zveřejnil pozvánku na další díl Unpacked eventu, kde Samsung představí dlouho očekávaný model Galaxy Note 4. Stejně jako loni, i tentokrát se akce uskuteční na Tempodromu v Berlíně. Oficiální premiéra proběhne 3. září od 15:00 a na akci nebude chybět ani naše redakce, abychom vám mohli zprostředkovat první dojmy přímo z místa konání.


Ilustrační obrázek

Samsungu se zatím detaily o nové generaci Galaxy Note daří poměrně dobře střežit, i když několik informací o novince již na povrch vyplynulo. Dočkat bychom se měli 5,7″ displeje s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), quad-core procesoru Qualcomm Snapdragon 805 (existovat by měla i varianta s Exynosem 5433 pro vybrané trhy), 3 GB RAM, 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a nejnovější Android 4.4.4 KitKat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

15 komentářů

 1. Takže opět „čím větší číslo, tím lepší smartphone“ a nebo už konečně aspoň zapracují na designu, aby to za těch 17 000 Kč nepřipomínalo plastovou hračku?

  • Ono to jen hračku vzhledem nepřipomína, svým způsobem to i hračkou je.

  • Borec (neregistrovaný)

   Tak jsme si poslechli dva místní trotly a te´d už můžete začít psát hodnotné příspěvky.

  • Za to ty jsi „borec“ -)))

  • Nic konstruktivního k tomu nemáš? Jo aha, já zapomněl, člověk, který se názorem neshoduje s Tvým je hned trotl… No teď si nám to nandal :D

 2. Ferrari (neregistrovaný)

  V nadpisu píšete, že představení bude 4. září, a v článku, že k tomu dojde již třetího září.. Kde je tedy pravda? Příště si to prosím ohlídejte, tak do očí bijící chyby..

 3. Jan (neregistrovaný)

  Nenazval bych to královskou výbavou co je na tom královskýho? Tohle vybavený bude mít teď vlajková loď..

 4. kutulin (neregistrovaný)

  jak jsem psal dříve : v Berlíně bude přepalcováno…. opravdu si samsung tímto řeže větev pod sebou…

 5. Lukáš Vojtek (neregistrovaný)

  Note 3 jsem vyměnil protože se prostě sekal, když chtěl člověk skutečně pracovat a vytížit tolik vychvalovaný TOP model, sekl se. Navíc Samsung prostředí je strašné. Pokud bude manažerský telefon na práci stále vypadat jako dětská hračka, nic mu nepomůže;-)

  • Souhlas. A nejvíc mě na Note 3 štvala výdrž baterky. Jednou 2 dny a podruhé při stejném využití 5 hodin. Systémové procesy se najednou rozhodnou vycucat baterku a nepomůže nic.

  • jj taky jsem byl rád, že jsem se ho za necelý měsíc používání zbavil.

 6. king125kg (neregistrovaný)

  Kralovsky zasekaný tačpíz hahaha a ešte k tomu vyblytý amoled, ktorý neuvidíš ani pod mrakom hahaha, + českí ojebávači z Britexu. O tých sa už popísali romány, čo sú to za svine zasrané. By som to nechcel ani zadarmo. Nenávidím samsung. Nie samsungu…

 7. karlos.28 (neregistrovaný)

  Nic moc. Co už tak 64 bitové procesory a ram 4GB a více?

  • king125kg (neregistrovaný)

   Nech tam rovno dajú i7, nech z toho všetci nagenia…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).