Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4: Výbava bude královská, představení se dočkáme 3. září

Samsung Galaxy Note 4: Výbava bude královská, představení se dočkáme 3. září

Server PhoneArena.com dnes zveřejnil pozvánku na další díl Unpacked eventu, kde Samsung představí dlouho očekávaný model Galaxy Note 4. Stejně jako loni, i tentokrát se akce uskuteční na Tempodromu v Berlíně. Oficiální premiéra proběhne 3. září od 15:00 a na akci nebude chybět ani naše redakce, abychom vám mohli zprostředkovat první dojmy přímo z místa konání.


Ilustrační obrázek

Samsungu se zatím detaily o nové generaci Galaxy Note daří poměrně dobře střežit, i když několik informací o novince již na povrch vyplynulo. Dočkat bychom se měli 5,7″ displeje s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), quad-core procesoru Qualcomm Snapdragon 805 (existovat by měla i varianta s Exynosem 5433 pro vybrané trhy), 3 GB RAM, 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a nejnovější Android 4.4.4 KitKat.Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepan6680
Uživatel
pepan6680

Takže opět „čím větší číslo, tím lepší smartphone“ a nebo už konečně aspoň zapracují na designu, aby to za těch 17 000 Kč nepřipomínalo plastovou hračku?

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Ono to jen hračku vzhledem nepřipomína, svým způsobem to i hračkou je.

Borec (neregistrovaný)
Anonym
Borec (neregistrovaný)

Tak jsme si poslechli dva místní trotly a te´d už můžete začít psát hodnotné příspěvky.

hudyss
Uživatel
hudyss

Za to ty jsi „borec“ -)))

pepan6680
Uživatel
pepan6680

Nic konstruktivního k tomu nemáš? Jo aha, já zapomněl, člověk, který se názorem neshoduje s Tvým je hned trotl… No teď si nám to nandal :D

Ferrari (neregistrovaný)
Anonym
Ferrari (neregistrovaný)

V nadpisu píšete, že představení bude 4. září, a v článku, že k tomu dojde již třetího září.. Kde je tedy pravda? Příště si to prosím ohlídejte, tak do očí bijící chyby..

Tungevaag
Uživatel
Tungevaag

Nenazval bych to královskou výbavou co je na tom královskýho? Tohle vybavený bude mít teď vlajková loď..

jardapro
Uživatel
jardapro

jak jsem psal dříve : v Berlíně bude přepalcováno…. opravdu si samsung tímto řeže větev pod sebou…

Lukáš Vojtek (neregistrovaný)
Anonym
Lukáš Vojtek (neregistrovaný)

Note 3 jsem vyměnil protože se prostě sekal, když chtěl člověk skutečně pracovat a vytížit tolik vychvalovaný TOP model, sekl se. Navíc Samsung prostředí je strašné. Pokud bude manažerský telefon na práci stále vypadat jako dětská hračka, nic mu nepomůže;-)

MrViki
Uživatel
MrViki

Souhlas. A nejvíc mě na Note 3 štvala výdrž baterky. Jednou 2 dny a podruhé při stejném využití 5 hodin. Systémové procesy se najednou rozhodnou vycucat baterku a nepomůže nic.

hudyss
Uživatel
hudyss

jj taky jsem byl rád, že jsem se ho za necelý měsíc používání zbavil.

king125kg (neregistrovaný)
Anonym
king125kg (neregistrovaný)

Kralovsky zasekaný tačpíz hahaha a ešte k tomu vyblytý amoled, ktorý neuvidíš ani pod mrakom hahaha, + českí ojebávači z Britexu. O tých sa už popísali romány, čo sú to za svine zasrané. By som to nechcel ani zadarmo. Nenávidím samsung. Nie samsungu…

karlos.28
Uživatel
karlos.28

Nic moc. Co už tak 64 bitové procesory a ram 4GB a více?

king125kg (neregistrovaný)
Anonym
king125kg (neregistrovaný)

Nech tam rovno dajú i7, nech z toho všetci nagenia…