K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 2 se odhaluje na dalším obrázku

Samsung Galaxy Note 2 se odhaluje na dalším obrázku

Před několika dny jsme vás informovali o uniklém renderu Samsungu Galaxy Note 2, jehož podobu nyní „potvrzuje“ další fotografie, která by měla pocházet z interní prezentace Samsungu. I když i v tomto případě je nutné informaci brát s rezervou, protože je možné, že se může jednat o dílo nějakého vtipálka a finální design může vypadat úplně jinak. Oficiálního představení se dočkáme už 29. srpna v Berlíně, kde nebude chybět ani redakce SmartMania.cz, takže se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění.

 

Galaxy Note II nabídne 5,5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1 280 x 800 px, quad-core procesor Exynos 4 s taktem 1,5 GHz pro každé jádro a 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Původně se spekulovalo o 1 GB operační paměti RAM, ale podle posledních informací to vypadá, že se můžeme těšit na rovné 2 GB RAM. Galaxy Note 2 přijde na trh s Androidem 4.0.4 a později by měla být dostupná aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“.

Aktualizováno v 12:20: Děkujeme za reakce v komentářích, bohužel se opět jedná o podvrh. Utěšující může být fakt, že zatím na sto procent nevíme, jak Galaxy Note 2 bude vypadat, a třeba se za pár dnů v Berlíně dočkáme příjemného překvapení. Finální vzhled Galaxy S III se Samsungu před premiérou v Londýně také povedlo zamaskovat.

Zdroj

19roman97

5 komentářů

 1. McJobs (neregistrovaný)

  zbytocna bleskovka, je to len mockup [odkaz]

 2. elux (neregistrovaný)

  fake by daniel uy

 3. SpaceJam (neregistrovaný)

  [odkaz]

  z tohoto OFICIÁLNÍHO videa je patrné, že se parametry trochu liší (alespoň co se frekvence procesoru týče)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *