Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 2 se odhaluje na dalším obrázku

Samsung Galaxy Note 2 se odhaluje na dalším obrázku

Před několika dny jsme vás informovali o uniklém renderu Samsungu Galaxy Note 2, jehož podobu nyní „potvrzuje“ další fotografie, která by měla pocházet z interní prezentace Samsungu. I když i v tomto případě je nutné informaci brát s rezervou, protože je možné, že se může jednat o dílo nějakého vtipálka a finální design může vypadat úplně jinak. Oficiálního představení se dočkáme už 29. srpna v Berlíně, kde nebude chybět ani redakce SmartMania.cz, takže se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění.

 

Galaxy Note II nabídne 5,5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1 280 x 800 px, quad-core procesor Exynos 4 s taktem 1,5 GHz pro každé jádro a 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Původně se spekulovalo o 1 GB operační paměti RAM, ale podle posledních informací to vypadá, že se můžeme těšit na rovné 2 GB RAM. Galaxy Note 2 přijde na trh s Androidem 4.0.4 a později by měla být dostupná aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“.

Aktualizováno v 12:20: Děkujeme za reakce v komentářích, bohužel se opět jedná o podvrh. Utěšující může být fakt, že zatím na sto procent nevíme, jak Galaxy Note 2 bude vypadat, a třeba se za pár dnů v Berlíně dočkáme příjemného překvapení. Finální vzhled Galaxy S III se Samsungu před premiérou v Londýně také povedlo zamaskovat.

Zdroj

19roman97

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
McJobs
Uživatel
McJobs

zbytocna bleskovka, je to len mockup [odkaz]

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

díky za komentář, bleskovku jsem aktualizoval…

elux
Uživatel
elux

fake by daniel uy

VNavratil (neregistrovaný)
Anonym
VNavratil (neregistrovaný)

To je vážně škoda, vypadá to skvěle, takhle by se mi to vážně líbilo

SpaceJam (neregistrovaný)
Anonym
SpaceJam (neregistrovaný)

[odkaz]

z tohoto OFICIÁLNÍHO videa je patrné, že se parametry trochu liší (alespoň co se frekvence procesoru týče)