Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Nexus: Unboxing video

Redaktoři ze serveru PocketNow už mají k dispozici evropskou prodejní verzi smartphonu Samsung Galaxy Nexus, který je vůbec prvním telefonem na trhu s operačním systémem Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“. V České republice se podle aktuálních informací s uvedením na trh počítá v průběhu 48. týdne, tedy až po 28. listopadu. Pokud vás zajímá, co všechno se bude nacházet v balení, podívejte se na přiložené „unboxing“ video. My už se na nový Nexus těšíme a zajímá nás, zda si s ním uděláte radost pod stromeček nebo máte v hledáčku jiného favorita?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. melmoth (neregistrovaný)

  Že by Samsung začal dodávat dělenou nabíječku? Já vždy od nich dostal klasickou nedělitelnou. Jinak já určitě zůstanu u Nexusu S, maximálně si koupím Transformera 2.

 2. kome (neregistrovaný)

  Ja mam u obou samsungu nabijecku s kabelem zvlast.

 3. Pegi (neregistrovaný)

  Ten nadpis vypadá jak kdyby to psal angličan :)

 4. Mirek Kočí (neregistrovaný)

  Pod stromeček si koupím Prima od Asusu. Nexus je fajn, ale má strašnou kameru.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *