Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy C7 na návštěvě v AnTuTu: 4 GB RAM ve vyšší střední třídě

Samsung Galaxy C7 na návštěvě v AnTuTu: 4 GB RAM ve vyšší střední třídě

Včera jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje novou řadu smatphonů Galaxy C, kterou má tvořit několik smartphonů vyšší střední třídy s kovovým tělem (více informací). Jako částečný důkaz posloužil záznam z benchmarku Geekbench odhalující model Galaxy C5 (SM-C5000); nyní se v datech benchmarku AnTuTu objevil jeho větší bráška, smartphone Galaxy C7 (SM-C7000).

Galaxy C7

AnTuTu nám dává podrobnější pohled na hardwarovou výbavu, která by měla být v rámci řady podobná. Samsung Galaxy C7 bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 625 tvořený osmi procesorovými jádry Cortex-A53 o taktu 2 Ghz a grafickým jádrem Adreno 506. Procesoru budou k ruce ve střední třídě nadprůměrné 4 GB operační paměti, vnitřní úložiště má nabídnout 32 GB prostoru. Displej o prozatím neznámé velikosti má dostat Full HD rozlišení.

c7

Špatně si Galaxy C7 nepovede ani v oblasti fotoaparatů – hlavní snímač má disponovat rozlišením 16 Mpx, čelní kamerka pro selfies má být 8Mpx. Telefon byl otestován s nejnovějším Androidem 6.0.1 Marshmallow. Očekává se, že telefony řady Galaxy C budou být představeny někdy v měsíci květnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).