TOPlist

Samsung Galaxy A8+ naživo: prohlédněte si chystané „áčko“ na prvních fotkách

Mobilní divize společnosti Samsung má za sebou velmi úspěšný rok, na který bude chtít navázat hned počátkem roku příštího. Traduje se, že již v lednu představí své nové vlajkové modely Galaxy S9 a S9+, kromě toho také chystá novou generaci řady Galaxy A, která se údajně u zmíněné vlajkové řady inspiruje pojmenováním – namísto modelů Galaxy A5 a A7 (2018) tak očekáváme Galaxy A8 a A8+. Druhý jmenovaný byl poprvé zachycen naživo, a tak se můžeme na vzhled jeho čelní strany podívat zblízka.

Chystaná „áčka“ si mají část výbavy vzít u letošních vlajkových lodí Galaxy S8 a S8+, dostanou zejména hardwarové tlačítko pro vyvolání asistenky Bixby a podlouhlý infinity displej. Jeho rámečky nicméně nebudou tak tenké, jako v případě „eskových“ modelů, panel navíc zřejmě nebude při okrajích zahnutý.Nepřehlédněte

Tenčí rámečky a duální selfie kamera. Nový Samsung Galaxy A8 se blíží

Kdy budou smartphony Galaxy A8 a A8+ představeny, je zatím nejisté, odhadujeme však, že nás Samsung nenechá čekat dlouho.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku