Domů » Bleskovky » Tenčí rámečky a duální selfie kamera. Nový Samsung Galaxy A8 se blíží

Tenčí rámečky a duální selfie kamera. Nový Samsung Galaxy A8 se blíží

Jihokorejský Samsung nám na začátku příštího roku představí několik novinek, které obohatí jeho produktovou nabídku. Řadu Galaxy A (2018) již známe z několika leaků, nyní se můžeme poprvé podívat na dalšího zástupce, který ponese název Samsung Galaxy A8 (2018). Ten by měl nabídnout téměř bezrámečkový design inspirující se u modelů Galaxy S8/S8+. Nedávno se na internetu objevil obrázek odhalující přední panel, který informace o tenkých rámečcích potvrzuje.

Přední panel Samsung Galaxy A8 (2018)

Nad displejem vedle výřezů pro senzory a reproduktor přibyly ještě další dva výřezy, které by mohly ukrývat dvojitý fotoaparát. Duální přední fotoaparát není ve světě telefonů úplně běžná věc, u Samsungu to platí ještě víc, Galaxy A8 (2018) by byl úplně prvním telefonem jihokorejského výrobce s tímto řešením.

Dále zde vidíme, že ve stylu řady S chybí přední domovské tlačítko, které zřejmě nalezneme na zadní straně. O přítomnosti čtečky prstů nepochybujeme, nevíme ale jestli najde místo vedle nebo pod fotoaparátem, o kterém zatím také nemáme žádné informace. Je pravděpodobné, že Galaxy A8 (2018) nabídne podobné řešení zad, jako má další chystaný telefon ze stáje Samsungu, model Galaxy A5 (2018). Ten by měl mít stejně tenké rámečky, jeden fotoaparát na zadní straně a čtečku prstů hned pod ním.

Samsung Galaxy A5 (2018)

Samsung každopádně představí telefony řady Galaxy A buď v prosinci nebo zkraje příštího roku. O dalších informacích vás budeme jistě informovat

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

2 komentářů

  1. Ak tenké ramčeky znamenajú aj zakrivený displej, tak zbohom aj A rada.

    • Asi tak nejako. Navyse sa bojim, ze ani tato A8 sa v nasich koncinach nebude predavat ako obvikle…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).