Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A6 a A6+: nová střední třída dorazí do Evropy v následujících měsících

Samsung Galaxy A6 a A6+: nová střední třída dorazí do Evropy v následujících měsících

Korejský gigant Samsung hodlá rozšířit řady svých smartphonů Galaxy A, k loňským modelům Galaxy A8 a A8+ přibydou modely Galaxy A6 a A6+. Nedávno jejich existenci naznačil benchmark GeekBench, další informace nyní přidává server SamMobile.

Samsung Galaxy A8

Telefony Galaxy A6 a A6+ mají spadat do střední třídy, menší z nich má pohánět čipset Exynos 7870 se 3 GB RAM, větší pak Qualcomm Snapdragon 625 se 4 GB RAM. Bluetooth certifikace prozradila, že oba telefony dostanou podporu Bluetooth verze 4.2 a bude je pohánět Android 8.0 Oreo. Redakce SamMobile také potvrzuje, že tyto modely jsou určeny pro Evropu, Rusko a Střední východ, představeny by měly být v následujících měsících.

Recenze Samsung Galaxy A8 (2018): vyšší střední se sebevědomou cenou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).