TOPlist

Samsung Galaxy A34 prošel certifikací. Nabídne překvapivě rychlé nabíjení

Samsung Galaxy A33 nahled
  • Samsung je znám svým konzervativním přístupem k rychlému nabíjení
  • Galaxy A34 se přitom má pyšnit nabíjecím výkonem 25 W
  • Odhalila to certifikace FCC

Nové vlajkové lodě od Samsungu očekáváme už prvního února, avšak do portfolia korejského giganta mají v dohledné době přibýt i telefony z nižších řad. Jmenovitě má jít například o model Galaxy A34, který už je podle všeho za rohem – nyní totiž obdržel certifikaci FCC. Ta zároveň odhalila jeden zajímavý detail týkající se výbavy.

galaxy a34 fcc
Detaily o Galaxy A34 od certifikační agentury FCC

Samsung Galaxy A34 totiž údajně dostane nabíjení o výkonu 25 W. Ačkoli maxima dnes již dosahují pomalu desetinásobku, firma ze Soulu je v tomto ohledu velmi konzervativní a drží se spíše při zemi. Z tohoto pohledu je nasazení 25W nabíjení do telefonu z nižší střední třídy poměrně překvapivé.900 450 Samsung Galaxy A53Nepřehlédněte

Galaxy A54 a A34 na tiskových snímcích: navenek se budou lišit výřezem v displeji

Z výbavy se dále můžeme údajně těšit na 6,5″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a čipset Samsung Exynos 1280 v doprovodu baterie s kapacitou 5 000 mAh, hlavního fotoaparátu s rozlišením 48 Mpx a selfie kamery s rozlišením 13 Mpx. Kdy se dočkáme představení, není pro tuto chvíli jasné.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku