Samsung Galaxy A34 prošel certifikací. Nabídne překvapivě rychlé nabíjení

Samsung Galaxy A33 nahled
  • Samsung je znám svým konzervativním přístupem k rychlému nabíjení
  • Galaxy A34 se přitom má pyšnit nabíjecím výkonem 25 W
  • Odhalila to certifikace FCC

Nové vlajkové lodě od Samsungu očekáváme už prvního února, avšak do portfolia korejského giganta mají v dohledné době přibýt i telefony z nižších řad. Jmenovitě má jít například o model Galaxy A34, který už je podle všeho za rohem – nyní totiž obdržel certifikaci FCC. Ta zároveň odhalila jeden zajímavý detail týkající se výbavy.

galaxy a34 fcc
Detaily o Galaxy A34 od certifikační agentury FCC

Samsung Galaxy A34 totiž údajně dostane nabíjení o výkonu 25 W. Ačkoli maxima dnes již dosahují pomalu desetinásobku, firma ze Soulu je v tomto ohledu velmi konzervativní a drží se spíše při zemi. Z tohoto pohledu je nasazení 25W nabíjení do telefonu z nižší střední třídy poměrně překvapivé.900 450 Samsung Galaxy A53Nepřehlédněte

Galaxy A54 a A34 na tiskových snímcích: navenek se budou lišit výřezem v displeji

Z výbavy se dále můžeme údajně těšit na 6,5″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a čipset Samsung Exynos 1280 v doprovodu baterie s kapacitou 5 000 mAh, hlavního fotoaparátu s rozlišením 48 Mpx a selfie kamery s rozlišením 13 Mpx. Kdy se dočkáme představení, není pro tuto chvíli jasné.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku