Samsung chystá vlastní headset pro smíšenou realitu. Bude mít vestavěná sluchátka

Už za tři týdny vypustí Microsoft do světa podzimní aktualizaci systému Windows 10, který bude obohacen o spoustu nových funkcí, mimo jiné i o podporu smíšené reality. Ta bude ve Windows zastřešena přímo Microsoftem, takže konzumace virtuální a rozšířené reality půjde jednoduše připojením jedné z náhlavních souprav. Své modely již přestavily společnosti Acer, Asus, Dell, HP a Lenovo, přispět se ale chystá i Samsung.

Ten podle nově uniklých renderů představí vlastní řešení, které bude mít v sobě integrovaná sluchátka AKG, a dorazí s dvojicí ovladačů. Bohužel zatím neznáme ani jméno, ani specifikace, na ty si budeme muset počkat až do oficiálního představení.

Vzhledem k vestavěným sluchátkům můžeme očekávat vyšší cenu, než u konkurenčních souprav, které začínají na 299 dolarech (asi 6 600 korun bez DPH).

Smíšená realita pro každý počítač: na podzim přijdou nové headsety pro Windows 10

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Karlos (neregistrovaný)

    Tak za chvilku budeme souložit už jen přes PC jako to bylo ve filmu Demolition man :-( ????

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *