Domů » Bleskovky » Samsung chystá vlastní headset pro smíšenou realitu. Bude mít vestavěná sluchátka

Samsung chystá vlastní headset pro smíšenou realitu. Bude mít vestavěná sluchátka

Už za tři týdny vypustí Microsoft do světa podzimní aktualizaci systému Windows 10, který bude obohacen o spoustu nových funkcí, mimo jiné i o podporu smíšené reality. Ta bude ve Windows zastřešena přímo Microsoftem, takže konzumace virtuální a rozšířené reality půjde jednoduše připojením jedné z náhlavních souprav. Své modely již přestavily společnosti Acer, Asus, Dell, HP a Lenovo, přispět se ale chystá i Samsung.

Ten podle nově uniklých renderů představí vlastní řešení, které bude mít v sobě integrovaná sluchátka AKG, a dorazí s dvojicí ovladačů. Bohužel zatím neznáme ani jméno, ani specifikace, na ty si budeme muset počkat až do oficiálního představení.

Vzhledem k vestavěným sluchátkům můžeme očekávat vyšší cenu, než u konkurenčních souprav, které začínají na 299 dolarech (asi 6 600 korun bez DPH).

Smíšená realita pro každý počítač: na podzim přijdou nové headsety pro Windows 10

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak za chvilku budeme souložit už jen přes PC jako to bylo ve filmu Demolition man :-( ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).