Sledujte nás na YouTube

Samsung chystá vlastní headset pro smíšenou realitu. Bude mít vestavěná sluchátka

Už za tři týdny vypustí Microsoft do světa podzimní aktualizaci systému Windows 10, který bude obohacen o spoustu nových funkcí, mimo jiné i o podporu smíšené reality. Ta bude ve Windows zastřešena přímo Microsoftem, takže konzumace virtuální a rozšířené reality půjde jednoduše připojením jedné z náhlavních souprav. Své modely již přestavily společnosti Acer, Asus, Dell, HP a Lenovo, přispět se ale chystá i Samsung.

Ten podle nově uniklých renderů představí vlastní řešení, které bude mít v sobě integrovaná sluchátka AKG, a dorazí s dvojicí ovladačů. Bohužel zatím neznáme ani jméno, ani specifikace, na ty si budeme muset počkat až do oficiálního představení.

Vzhledem k vestavěným sluchátkům můžeme očekávat vyšší cenu, než u konkurenčních souprav, které začínají na 299 dolarech (asi 6 600 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Karlos (neregistrovaný)

    Tak za chvilku budeme souložit už jen přes PC jako to bylo ve filmu Demolition man :-( ????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *