Domů » Bleskovky » Samsung chystá třetí zářijovou tiskovku. Představí nový vlajkový smartphone

Samsung chystá třetí zářijovou tiskovku. Představí nový vlajkový smartphone

S tiskovými konferencemi Samsungu se v poslední době roztrhl pytel:

  • nejprve se konal srpnový Unpacked Event, který přinesl modelovou řadu Galaxy Note 20;
  • na začátku září pak přišla jeho druhá část s ohebným telefonem Galaxy Z Fold 2;
  • a před dvěma týdny jsme se dočkali konference Live Unstoppable, na níž byl představen nejlevnější 5G telefon Galaxy A42 5G.

Aby těch novinek nebylo málo, chytá Samsung na konec tohoto měsíce další událost ze série Unpacked, tentokráte má být určena pro fanoušky korejské značky.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Událost se odehraje 23. září a prakticky se stoprocentní jistotou můžeme říci, že na ní bude představen smartphone Samsung Galaxy S20 Fan Edition. Tento telefon nabídne několik velkých lákadel – výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 865 (u nás patrně Exynos 990), 120Hz displej, bezdrátové nabíjení, odolnost vůči vodě a volitelně i podporu sítí 5G.

Jsme zvědaví zejména na prodejní cenu, která by se mohla pohybovat o malý kousek níže než u základních modelů řady Galaxy S20 představených na jaře.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. S20 Fan Edition určitě nebude nový vlajkový telefon!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).